Syn mafii. Walka o dziedzica

Okładka książki Kilka chwil miłości. Antologia Bartłomiej Bartoszyński, Cassie D., Justyna Dziura, Anna Głowacz, Aneta Grabowska, Małgorzata Kasprzyk, Samanta Louis, Małgorzata Manelska, Adriana Rak, Ana Rose, Alicja Skirgajłło, Angelika Ślusarczyk, Dominika Smoleń, Paulina Wiśniewska
Kilka chwil mi... Bartłomiej Bartoszy...
Okładka książki Deszczowe Sny Meg Adams, Grażyna Białas, Jimmy Durden, D. B. Foryś, Lilianna Garden, Grupa Ailes, Roland Hensoldt, Alicja Krawiec, Samanta Louis, M.M. Macko, Kamila Malec, Ana Rose, Margo Shaw, Ludka Skrzydlewska, Dominika Smoleń, Weronika Szatkowska, Anna Tuziak, Noemi Vain, Francesca Vulneratus, Rain Winter
Deszczowe Sny Meg Adams, Grażyna ...

Dalsza część, dobra, tyle że w porównaniu do tomu 1 nie dorównała jej. Opadła poprzeczka i tak szczerze to po prostu przebrnęłam przez nią. Lament trochę ekscytacji walki i znowu lament. Brak tego czegoś. Brak krzepliwości, szybkich decyzji dynamiki, odwagi, mroczności.
Niedociagnieta. Może kolejna oszołomi i wynagrodzi niecierpliwość? 😊

Niedociagnieta. Może kolejna oszołomi i wynagrodzi niecierpliwość? 😊

"Syn mafii. Walka o dziedzica" Samanty Louis to drugi tom serii The Costello Family.
Drugi tom rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się pierwszy. Okazuje się, że Audrey nie udaje się uciec z synem. Salvatore nie pozwoli na to by stracić dziedzica. W tym tomie wychodzi na jaw masa sekretów i tajemnic bohaterów, dzięki czemu poznajemy ich przeszłość i sytuację, które ich ukształtowały.
Nie chce zdradzać Wam zbyt wiele, więc musicie uwierzyć mi na słowo, że będzie się działo. Relacja bohaterów będzie gorąco, ale i bardzo burzliwą.

Książkę bardzo dobrze i szybko się czyta. Fabuła wciąga. Tajemnice bohaterów intrygują, zaciekawiają i zaskakują. Zakończenie ponownie sprawiło, że nie z niecierpliwością czekam na dalsze losy bohaterów. 😃

Polecam ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

1962

Brakowało mi pazura, jaki według mnie powinna mieć "kobieta mafii". Audrey to typowa histeryczka, raz płacze i lamentuje (ojej, on jest gangsterem, co tu zrobić by chronić synka),by zaraz przejść do agresji (ja mu syna nie oddam). Gdzie jest matczyna miłość? Gdzie strach? Odwaga? Liczyłam na coś więcej niż to co dostałam. Ale okay, skoro taka była wizja autorki.

Super kontynuacja książki jednak zakończenie bardzo smutne ;( i nadal nie wiadomo czy będą razem :(

157/2021

157/2021

Książka, która trzyma w napięciu od początku do końca. Fajny romans połączony z życiem mafii. Jest jednak ale. Pomimo tego że książka jest gruba to i tak historia Salvatore i Audrey się nie skończyła. Zaś trzeba czekać nie wiadomo ile na dalsze losy bohaterów. A ja bym chciała już wiedzieć co będzie dalej. Tym bardziej po takim zakończeniu książki

Może kiedyś skończę....

Może kiedyś skończę....

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10

Ojj ... dobra. Nic więcej nic mniej. 6/10

Hej Moliki. Przychodzę dzisiaj do was z recenzją książki "Syn mafii. Walka o dziedzica" autorstwa Samanty Louis. Pierwszy tom tej historii skończył się w takim momencie, że koniecznie musiałam sięgnąć także po drugi tom. Ta część zawiera sporo akcji. Na jaw wychodzą tajemnice, które pokazują nam niektóre rzeczy w totalnie innym, szerszym świetle. Jeśli lubicie książki o mafii, z dreszczykiem emocji, z akcją, z namiętnością to ta książka, ta seria jest zdecydowanie z Was. Mi się ta historia podobała, aczkolwiek wolałabym aby to zakończenie było troszkę inaczej napisane. Oczywiście, szanuje to, że autorka miała taki plan na zakończenie tej historii.

Książka napisana jest w lekkim i przyjemnym stylu. Wyraźnie nakreśloni bohaterowie i emocje sprawiają, że książka żyje co uwielbiam. Historia ciekawa, fajna do poczytania sobie wieczorkiem. Polecam.

2065

Poprzednia część zakończyła się w tak newralgicznym momencie, że nie można nie sięgnąć po kontynuację. Przyznam, że inaczej wyobrażałam sobie kolejne wydarzenia, niemniej jednak autorka świetnie poprowadziła fabułę w drugim tomie. Wiele się wyjaśnia, a przede wszystkim wiele zaskakuje. Tajemnice jakie wychodzą na światło dzienne w dużym stopniu zmieniają spojrzenie na sytuację Audrey i Sala. Nie brakuje emocji - nienawiści przeplatanej miłością czy namiętności napędzanej gniewem. Autorka nie ma dla nas litości i również tę część zakończyła w taki sposób, aby podsycić nasze zainteresowanie i oczekiwanie na kontynuację. No cóż, pozostaje tylko czekać.

• Mafia
  • Przeczytane 2021