Busem przez świat. Droga 66

Okładka książki Busem przez świat. Droga 66
Aleksandra LewandowskaKarol Lewandowski Wydawnictwo: Sine Qua Non, Wydawnictwo SUPERTRAMP Seria: Busem przez świat literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Busem przez świat
Sine Qua Non, Wydawnictwo SUPERTRAMP
2019-10-12
2019-10-12
Ameryka droga 66 USA podróże ludzie legenda busem przez świat

Okładka książki Poradnik podróży samochodowych i vanlifeu Katarzyna Gawlas, Łukasz Gawlas, Aleksandra Lewandowska, Karol Lewandowski
Ocena 8,3
Poradnik podró... Katarzyna Gawlas, Ł...
Okładka książki Jak zorganizować własną podróż do USA? Aleksandra Lewandowska, Karol Lewandowski
Ocena 8,0
Jak zorganizow... Aleksandra Lewandow...
Okładka książki Niesamowita Polska Aleksandra Lewandowska, Karol Lewandowski
Ocena 6,9
Niesamowita Po... Aleksandra Lewandow...
Okładka książki Busem przez świat. Alaska i Kanada Aleksandra Lewandowska, Karol Lewandowski
Ocena 7,7
Busem przez św... Aleksandra Lewandow...

Okładka książki Rodzina nomadów. Wyprawa 5 mórz Grzegorz Kołpuć, Sylwia Kołpuć
Ocena 8,3
Rodzina nomadó... Grzegorz Kołpuć, Sy...
Ocena 7,7
Busem przez św... Aleksandra Lewandow...

Bardzo dobra pozycja, napisana prostym i zrozumiałym językiem. Rozdziały krótkie, ale treściwe i okraszone zdjęciami.

Cudowna podróż najbardziej romantyczną drogą ja świecie. Piękne zdjęcia, wspaniała narracja, niezwykłe przygody. Dzięki Olu i Karolu!

Zdecydowanie moja ulubiona część o podróżach w USA napisana przez Karola i Olę. Wiele opisanych ciekawostek, miejsc plus wpisy z Oli pamiętnika. Czyta się szybko, bo książka wciąga tak, że chciałoby się natychmiast spakować rzeczy i wyruszyć w podróż ❤️

Bardzo chciałem ją przeczytać, ale w trakcie lektury wkradało się rozczarowanie. Nie dowiedziałem się więcej, niż z filmów na YouTube, do tego powtórzenia męczyły mnie jak kartki „z pamiętnika Oli”.
Do książek z serii wrócę, bo poprzednie mi się podobały i liczę, że kolejne podobać mi się wciąż będą.

Rzetelny kawał reportażu/dziennika. Super podróż. Uwielbiam "podróżować" z busami :)

Świetna, jak poprzednie :)

Świetna, jak poprzednie :)

Biorąc do ręki książki Busów, czuje się jak psychofan. Nie mogę się doczekać aż zacznę czytać, chcę szybko wszystko wiedzieć, pochłonąć, ale nie chcę żeby się skończyło. Z wielkim zaangażowaniem śledzę każdy krok, wypowiedź czy spotkanie. Po prostu patrzę na tę książkę i się uśmiecham, czytam i też się uśmiecham, kończę czytać - to samo, szczery uśmiech. Czuję się uzależniona od ich wypraw, może dlatego, że tak bardzo chciałabym spróbować takiego samego życia. Może kiedyś się uda :) Na razie jestem przeszczęśliwa, że mogę czytać o ich wyprawach i mam nadzieję, że szybkę będą mogli kontynuować podróż, którą rozpoczęli i że wkrótce pojawią się kolejne książki o Ameryce Środkowej i Południowej. Już nie mogę się doczekać!
W tej konkretnej książce, ciekawym dodatkiem są komentarze współtowarzyszy wyprawy. Zdjęcia też jak zwykle fajne i celnie dobrane.

Słabe.

Słabe.

Momentami nawet się wzruszylem. Szybko i miło spędziłem czas z tą książką

Momentami nawet się wzruszylem. Szybko i miło spędziłem czas z tą książką

Wow! Ta książka przenosi nas w czasie i pozwala poczuć się jak byśmy byli tam razem z ekipą busa przez świat!lepszej książki o drodze 66 nie znajdziecie. Bardzo polecam.

Dodaj cytat z książki Busem przez świat. Droga 66