Poradnik podróży samochodowych i vanlife'u

Okładka książki Poradnik podróży samochodowych i vanlife'u Katarzyna Gawlas, Łukasz Gawlas, Aleksandra Lewandowska, Karol Lewandowski
Okładka książki Poradnik podróży samochodowych i vanlife'u
Katarzyna GawlasŁukasz Gawlas Wydawnictwo: Sine Qua Non, Wydawnictwo SUPERTRAMP poradniki
poradniki
Sine Qua Non, Wydawnictwo SUPERTRAMP
2020-12-12
2020-12-12
Van life vanlife podróże kamper poradnik budowa kampera podróże samochodowe karawaning camper porady

Okładka książki Jak zorganizować własną podróż do Gruzji? Martyna Kaczmarzyk, Magdalena Konik, Karol Lewandowski
Jak zorganizow... Martyna Kaczmarzyk,...
Okładka książki Turcja. Z dzieckiem na dziko Aleksandra Lewandowska, Karol Lewandowski
Turcja. Z dzie... Aleksandra Lewandow...
Okładka książki Jak zorganizować własną podróż do USA? Aleksandra Lewandowska, Karol Lewandowski
Jak zorganizow... Aleksandra Lewandow...
Okładka książki Niesamowita Polska Aleksandra Lewandowska, Karol Lewandowski
Niesamowita Po... Aleksandra Lewandow...

Zamierzasz budować swojego busa? Ta książka jest dla ciebie. Pomaga przemyśleć swoją budowę i ułożyć własny plan działań. Jest podpowiedzią jak rozwiązać niektóre problemy. Ja dodam tylko, że budując swojego busa zbudowałam go z łazienką. Niby nic, a totalnie zmienia komfort podróży dla kobiet. Książka posiada wiele cennych wskazówek i porad.

ogólnie książka dobra ale miejscami trochę ogólnikowa czasem zamiast opisać dokładnie niektóre zagadnienia odsyłają do swojej strony internetowej z płatnym kursem budowy kampera lub bloga Skoro zapłaciłam za książkę to wypadałoby żeby wszystkie tematy zostały tam dogłębnie opisane

Bardzo fajny poradnik dla osób pragnących rozpocząć vanlife jak i krótsze podóże samochodowe.

Zawsze gdy widzę na książce słowo "poradnik" przewracam oczami. Nigdy nie sięgałam po tego typu książki, ani nigdy żadnego chyba nie przeczytałam. Ten natomiast jest wyjątkowy! Nawet o akumulatorach czy osłonach kabli czytałam z wypiekami na twarzy!
Temat jest mi bliski, chciałabym spróbować takiego życia i do takiego stylu życia dążę, więc pewnie stąd moje uwielbienie. Pomijając jednak moja fascynację tego typu podróżowaniem, książka jest po prostu ładna i funkcjonalna. Przejrzyste, treściwe opisy, nienachalne porady, wiele alternatyw na rozwiązanie każdej ważnej i mniej ważnej kwestii, a do tego piękne fotografie, filmy, linki, komentarze ludzi spędzających czas czy żyjących w tych warunkach. Cudo!

Kupiłem, przeczytałem i teraz już wiem co i jak z tym van lifem! Wspaniała książka. Pełna porad, opisów, ładnych zdjęć. Sama książka też jest bardzo ładnie wydana, twarda oprawa, porządny papier - idealnie zainwestowane pieniądze! 10/10

Książka super, dużo konkretów i nie ma lania wody, do tego świetnie wydrukowana. Jedzie z nami w nowym kamperze!

Vana kupiłam w marcu ubiegłego roku, więc jak tylko wyszła Wasza książka od razu zamówiłam. Jest świetna ! rozwiewa wszystkie wątpliwości, problemy, zagwostki !
Książka idealna 🙂

Książka idealna 🙂

Bardzo fajna pozycja dla osób, które swoją przygodę z van lifem dopiero zaczynają. Wiele rzeczy już wiedziałam, ale też bardzo dużo się dowiedziałam.

To nie jest rzetelny poradnik. Większość tematów to lanie wody bez rozwinięcia. Druga część tematów to rzeczy, które można znaleźć w internecie. Szkoda kasy.

• Podróżnicze
  • Pozostałe
  • » podróże
  • BUSEM PRZEZ ŚWIAT

Dodaj cytat z książki Poradnik podróży samochodowych i vanlife'u