Na wagę złota

Lee ChildKarin Slaughter Wydawnictwo: HarperCollins Polska kryminał, sensacja, thriller
Cleaning the Gold
Małgorzata Borkowska
HarperCollins Polska
Cleaning the Gold
kryminał, sensacja, thriller
Małgorzata Borkowska

Jack/Lee Child jak zwykle w formie.
Willa/Karin nie znam i nie zamierzam poznawać po tej lekturze.

Opowiadanie które szybko się czyta. Zawiodłem się. Liczyłem na coś lepszego. Niedosyt...

Mam spory niedosyt! Opowiadanie z ulubionym Reacherem i nowo poznanym Willem Trentem skończyło się dla mnie zdecydowanie za szybko. Zamysł był niezły, ale jestem bardziej niż pewna, że żaden z w/w panów nie był sobą tak na 100%... Dla fanów Reachera zwyczajnie jest go za mało... Zwyczajnie pozostaje niedosyt.

Lekko, łatwo, szybko. Króciutkie opowiadanie. Jest, ale jak by go nie było to też by nic się nie stało. Ogólnie opowiadanie nic nie wnoszące go ogólnego zarysu postaci. Ale przeczytane.

Krótka forma to jedyna wada tej noweli. Poza tym mamy wszystko czym charakteryzuje się akcja z Reacherem , którego uzupełnia Will Trent, którego jakby mniej i trochę gaśnie przy Jacku. Z drugiej strony dwoje autorów a skromnie znaków nastawiali :)

No cóż, mogło być lepiej. Ciekawie ale strasznie krótko. jak widać autorzy podeszli do sprawy "na luzie" bez emocji mozna powiedzieć iż stworzyli coś na szybko w przerwie pomiędzy pisaniem kolejnych powieści ze swych cykli. wyszła z tego taka nowelka. - mikro powieść. Czyta się to dobrze ale pozostaje spory niedosyt.

Lekkie opowiadanie, przy okazji reklama nowej ksiazki.

Zapowiadało się ciekawie, ale właściwie jak dla mnie to wątek urwany... Słabiutko ☹️

Opowiadanie, które dobrze się zapowiada. CDN?

Czemu takie krótkie...

• 2019