Zgodnie z planem

Patronat LC
Lee Child Wydawnictwo: Albatros Cykl: Jack Reacher (tom 24) kryminał, sensacja, thriller
Blue moon
Data 1. wydania:
2019-10-29
Jan Kraśko
Albatros
literatura angielska mafia manipulacja niebezpieczeństwo oszustwo powieść sensacyjna szantaż śledztwo thriller zabójstwo
Blue moon
Albatros
Jack Reacher (tom 24)
kryminał, sensacja, thriller
Jan Kraśko

Jack Reacher, niepokonany, wszechwiedzący i wszystko przewidujący. Tym razem sam przeciwko gangsterom z Ukrainy i Albanii. Zawsze wychodzi cało z opresji, niezależnie od tego jak liczny jest wróg. I ta część książki to kolejny przykład na to, że moment w którym Reacher przegrywa jeszcze nie nadszedł. Tym razem samotnemu wilkowi towarzyszy młoda kelnarka, która świetnie...

Świetnie się czyta, chwilami zabawnie. Super hero w akcji.

Książka wciąga i jest naprawdę dobra jeśli ktoś lubi czytać tematykę sensacyjną.

Ta część jak zawsze zaczęła się bardzo ciekawie, potem Jack był trochę za bardzo niezniszczalny, wszystkowiedzący. ale i tak go lubię

Na półkach: , , , ,

Lee Child- coś Wam to mówi? U mnie gdzieś tam świtało, ale zawsze była to myśl ulotna. Aż do teraz. Będąc w bibliotece "zawłaszczyłam sobie" jedną z części o Jacku Reacheru (oczywiście którąś z dalszych pozycji).

"Zgodnie z planem" to doskonały i wciągający kryminał, który aż kipi od emocji, nagłych zwrotów akcji, tajemniczej i intrygującej fabuły. Ale najważniejsze są...

Albanczycy i Ukraińcy.

Jak zwykle czytało się szybko i z przyjemnością. Ten tom nie odbiega od poprzednich i dlatego pewnie czytanie sprawia tyle radochy.

Jack Reacher jak zwykle niezniszczalny. Tym razem pomaga dwójce starszych ludzi, którzy zadłużyli się u nieodpowiednich osób. Z pomocą kilku nowych znajomych rozprawia się z dwoma gangami panującymi w mieście. Akcja toczy się wartko, bez zbędnego przedłużania. Czyta się szybko i przyjemnie, ale na mnie osobiście książka nie zrobiła wielkiego wrażenia. Po raz kolejny Jack...

Jack Reacher jak zwykle mnie nie zawiódł!

Uwielbiam te serię ale tym razem jestem rozczarowany. Bardzo irytująca jest nieomylnosc i niemal nietykalność głównego bohatera w tej książce.

• 2020
  • 2020