Ostatnia wdowa

Karin Slaughter Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Will Trent (tom 9) kryminał, sensacja, thriller
Last Widow
Will Trent (tom 9)
kryminał, sensacja, thriller
Dorota Stadnik
porwanie cykl agent FBI zakładnik

Karin Slaugther to znakomita pisarka,stworzyła rewelacyjny,ciekawy kryminał.
Fabuła zaskakująca,zwroty akcji niezłe i buduje napięcie mocne.
Czyta się świetnie.
Spędziłam wspaniały czas z tą doskonałą lekuurą.Jest tu, również dreszczyk emocji i wieje grozą.

Książka sensacyjna w której autorka bierze na "tapetę", różne organizacje paramilitarne w USA. Słowami bohaterów autorka chce nam udowodnić, że są to rasistowskie organizacje terrorystyczne i są one wielkim problemem w Stanach Zjednoczonych. Jak jest naprawdę nie wiem, więc się do tego nie odniosę. Sama akcja przez pierwsze 100-150 stron pędzi jak szalona, by następnie...

Świetnie napisana, do końca trzyma w napięciu.

Jak zawsze - nie zawiodłam się. Kolejna książka z Willem świetnie napisana. Nową odsłoną jest równoległość akcji z punktu widzenia każdej z postaci. Jedyny minus tej serii, że kończy się tak szybko, wręcz muszę dawkować sobie czytanie i czytać równolegle inne książki. Inaczej łynknęłabym ją w jedną noc.

ale nuda ledwo dotrwałam do końca. może byłoby lepiej jakby miała o połowę mniej stron to uwaga na niej byłaby bardziej skupiona

Wiecie jak to jest , gdy nasze oczekiwania są duże , a to co otrzymujemy jest owszem dobre , ale nie takie jakiego się spodziewaliśmy . Tak właśnie jest z tą książką . Po prostu nie porwała mnie . Fabuła też wydaje mi się trochę naciągana i mało realna . Jak wszystkie książki z tej serii czyta się przyjemnie , a nowe przygody z jej bohaterów są jak spotkanie ze starymi...

"Czego dobrze wyszkolona i zasobna organizacja paramilitarna chce od kobiety, której specjalnością jest prewencja chorób zakaźnych?"

Po książki Karin Slughter sięgam w ciemno, jeszcze się na nich nie zawiodłam, reprezentują mocny poziom z tendencją do bardzo dobrych not. Umiejętnie tworzona szeroko rozumiana sensacja, tak aby działała na wyobraźnię, przyciągała intrygującą...

Ciekawa historia. Książka wciąga. Dalsze losy Willa i Sary. Jednak przeszkadzała mi narracja. Jedno wydarzenie kilka wersji. Drażniło mnie to i wydłużo akcje. Dobrze, że od połowy książki się to skończyło. Zakończenie świetne. Jednak do ideału dużo brakowało.

Jeden wątek przedstawiany z perspektywy kilku osób nie przypadł mi do gustu.

Najnowszy Will Trent - świetna!

• 2019
  • 2020