Vademecum bezpiecznej rodziny

bezpieczeństwo bezpieczna rodzina dziecko blackout rodzina dom mieszkanie
poradniki
bezpieczeństwo bezpieczna rodzina dziecko blackout rodzina dom mieszkanie

Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Współczesny świat obfituje w zagrożenia. I to każdego rodzaju, począwszy od tych możliwych do spotkania na co dzień (co nie oznacza wcale, że „banalnych”; mowa o zagrożeniach w rodzaju porażenia prądem, wypadku komunikacyjnego, napadu rabunkowego), skończywszy na tych może mniej prawdopodobnych, ale jednak możliwych do zaistnienia (jak...

Vademecum bezpiecznej rodziny, uważam, powinien mieć każdy w swojej domowej biblioteczce. Sprawdzona wiedza jest lepsza niż poszukiwanie informacji w nieprzewidywalnym internecie. Zawsze można zapoznać się z treścią vademecum, czy to na odświeżenie wiedzy, czy na zapoznanie się z zalecanym postępowaniem podczas wybranego zagrożenia. Ta książka przeznaczona jest dla...

Chyba nie ma osoby, która nie znalazłaby się w sytuacjach opisywanych w książce. Bardzo ciekawe tematy, naprawdę przydatne w codziennym życiu. Polecam lekturę każdemu ;)

Właśnie skończyłam czytać. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i treściwych informacji zawartej w książce. Książka bardzo na czasie, przydatna i wartościowa. Polecam nie tylko osobom, które założyły już rodzinę :)

Jeśli chcesz poczuć się bezpieczniej we własnym domu, z wiedzą którą masz w głowie- polecam. Dużo informacji, jak zachować się zanim przyjadą odpowiednie służby. Wiedza, która może uratować życie nam i bliskim.

Niebezpieczeństwo czyha na nas wszędzie. Niektórzy z lęku przed czymś nowym, nieznanym, ryzykownym żyją w swoim małym, na pozór bezpiecznym świecie. Inni kochają wyzwania. W krytycznych momentach, potrafią zachować zimną krew i stawić czoła niebezpieczeństwu. Każdy z nas ma różne predyspozycje. Jednak nikt z nas nie urodził się z wiedzą na temat tego, jak bezpiecznie żyć....

Książka bardzo praktyczna, polecam przeczytać!

Taki podręcznik przetrwania. Napisany łatwym do przyswojenia językiem, z przykładami.
Polecam mieć w domu.

Na co dzień czyha na nas wiele niebezpieczeństw.
Warto miec pod ręką podręcznik, w którym opisane jest jak postępować. Naprawdę polecam, to kopalnia wiedzy!

Vademecum zawiera informacje takie jak- co zrobić w przypadku zadławienia, burzy, zaburzeń radiacyjnych, podtopienia, etc. Polecam każdemu kto chce zadbać o bezpieczeństwo swoje i rodziny.

Dyskusje

• Popularnonaukowe
  • Wyzwanie 2019
  • Do kupienia
  • Do kupienia(II+)
  • Współpraca
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Vademecum bezpiecznej rodziny