Aced. Wymarzony

Brooke BlaineElla Frank Wydawnictwo: Wydawnictwo Papierówka Cykl: PresLocke (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Aced
PresLocke (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Anna Czyżewska
romans M/M

Nic i nikt nie zastąpi Logana i Tata, ale nie można kłamać - książka jest super.

Jak dotąd nie czytałam jeszcze o miłości męsko męskiej. I byłam ciekawa jak tą tematykę odbiorę. Jestem tolerancyjną osobą, dlatego z wielką chęcią chwyciłam za książkę duetu Elli Frank oraz Brooke Blaine "Aced. Wymarzony".

Ace Locke jest znaną gwiazdą kina. Od niedawna ujawnił się, że gra do tej samej drużyny 😉 Bardzo interesuje go pewien billboard na którym muskularny...

Książka lekka i przyjemna. Czyta się szybko, momentami z zapartym tchem. Książka typowo rozrywkowa, bez intelektualnych wyżyn, ale dobra do oderwania się od rzeczywistości.

Jedno zdanie. Nie bójcie się tej książki bo naprawdę jest warta przeczytania, a więc jeśli masz dość pospolitych erotyków to zapraszam

Opinia o niewątpliwie, kontrowersyjnej serii. Trochę się bałam, doszłam jednak do wniosku, że dosyć odkładania, trzeba to zrobić tak jak w sytuacji z plastrem - zdecydowanie! Pierwszy raz czytałam o relacji męsko-męskiej.
.. Ale O matko i córko! To jest erotyk, taki prawdziwy! I sceny, które tam są, nie pozostawiają zbyt wiele wyobraźni, ale wiecie co? Ta książka jest dobra...

Moje pierwsze spotkanie z romansem w formie MM. Jak ono przebiegło? Zapraszam poniżej.

Ace wie, że w kwestii płci pięknej mógłby mieć każdą bez kiwnięcia palcem. Jednak jego uwagę zwrócił mężczyzna, który widnieje na jednym z bilbordów. Choć minął już pewien czas odkąd przyznał iż jest homoseksualistą, to brak mu odwagi na związek z mężczyzną.
Dylan jest modelem, który...

Fabuła dość prosta. Dwóch przystojnych mężczyzn, nieświadomie marzących o sobie nawzajem.
Ace Locked to Hollywoodzki aktor filmów akcji. Z pozoru narcystyczny dupek, który doskonale wie, jak, działa na innych. Jednak pod tą całą maską arogancji jest romantykiem, marzący, o normalnym związku.
Dylan Prescott początkujący model. Jest zuchwały, uparty i naprawdę trudno nie być...

Wydawnictwo Papierówka wskakuje u mnie na listę najbardziej hardkorowego wydawnictwa wydającego popaprane lektury.
Pierwszy raz od dawna podczas czytania książki odjęło mi mowę i poczułam się jak rażona prądem.
Aced to książka przy której egzorcyzmy wysiadają. Może wyjdę na chorą ale kurcze dobrze mi się ją czytało. Mimo że była popierniczona w *uj.
Ścisłej mówiąc Aced to...

Przyznam szczerze, że ostatnio mam fazę na romanse M/M, więc sięgam po przeróżne pozycje w tej tematyce. Jedne bardziej, inne mniej ambitne, ale jak do tej pory wszystkie dostarczają mi niezłej rozrywki.

Aced to typowa książka z serii tych guilty pleasure.
Język jest prosty, mamy mnóstwo dialogów i zatrzęsienie scen erotycznych. Bohaterowie myślą niemal tylko o jednym,...

Historia Ace i Dylana zaczęła się niespodziewanie. Marzyli o sobie od dłuższego czasu, aż tu nagle los spłatał im figla.
Dylan rozpoczął prace na planie filmowym, w którym ma zagrać również Ace.
Muszę przyznać,że zakochałam się w Ace już na pierwszej stronie. Charyzmatyczny, dowcipny, seksowny, inteligentny.
Chciałam dawkować sobie strony, ale cóż tak mnie wciągnęła ich...

Dyskusje

• Po angielsku