Albert Speer. „Dobry” nazista. Część I. Architekt Hitlera (1905-1941)

Okładka książki Albert Speer. „Dobry” nazista. Część I. Architekt Hitlera (1905-1941) Agnieszka Ogrodowczyk, Bartłomiej Ważny
Agnieszka OgrodowczykBartłomiej Ważny Wydawnictwo: Łukasz Tomys Publishing biografia, autobiografia, pamiętnik
Łukasz Tomys Publishing
2019-05-22
2019-05-22

Okładka książki Albert Speer. "Dobry" nazista. Część III. Norymberga i Spandau (1945-1981) Agnieszka Ogrodowczyk, Bartłomiej Ważny
Albert Speer. ... Agnieszka Ogrodowcz...
Okładka książki Albert Speer. „Dobry” nazista. Część II. Menedżer Hitlera (1941-1945) Agnieszka Ogrodowczyk, Bartłomiej Ważny
Albert Speer. ... Agnieszka Ogrodowcz...

Warto się dowiedzieć - wojna i nazizm z innej strony...

Warto się dowiedzieć - wojna i nazizm z innej strony...

Słuchałam audiobooka. Bardzo ciekawy obraz postaci z kręgu współpracowników Hitlera.

O tym, że nikt nie jest odporny na czary szarlatana. Nawet ścisły umysł tego nie gwarantuje.

Już dawno miałem ochotę przeczytać tę pozycję. Niezwykle intrygująca postać. Warto przeczytać!

Super audiobook.

Super audiobook.

Audiobook. Nigdy nie przestanę czytać o historii tej wojny. Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Nigdy tej historii nie zrozumiem.

Pozycja bardzo intrygująca i wciągająca. Pokazane przykłady budowli Rzeszy pokazują rozmach tamtego ustroju oraz początki kariery architekta Speera.

Świetny audiobook. Cieszę się że trafiłam na ten cykl. Każda część mnie porwała. Najbardziej pierwsza i ostatnia.

Ksiązka spełniła w pełni moje oczekiwania. Dobra biografia.

Ksiązka spełniła w pełni moje oczekiwania. Dobra biografia.

Socjalizm, to najgorszy system jaki widział świat! Nazizm, komunizm, wszelka inna lewica, która istnieje tylko po to, żeby władca pławił się we władzy, kosztem obywateli. System, który i dzisiaj jest niestety najpopularniejszy, nawet w Polsce. W tej książce dowiadujemy się, że Hitler wywołał wojnę z tego samego powodu, co każdy inny beznadziejny władca: bo skończyły się pieniądze na moje zachcianki. Albert Speer "dobry nazista", człowiek, który chyba każdego czarował swoimi kłamstewkami.

• Biografie
  • Audiobooki