Kości nie kłamią

Okładka książki Kości nie kłamią
Melinda Leigh Wydawnictwo: Editio Cykl: Morgan Dane (tom 3) Seria: Editio Black kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2020-02-25
Olga Kwiecień
cykl Morgan Dane prawniczka

więcej Więcej

Bardzo dobrze mi się czytało. Tak jak lubię.... Jeszcze strona, jeszcze rozdział, jeszcze 15 minut :) Fajne, w miarę krótkie rozdziały, szybka akcja, dużo wątków, które w miarę logicznie się łącza i zaskakujące zakończenie. Jak juz ktoś pisał, faktycznie dużo jest błędów, trochę to przeszkadza. Ale za ciekawą fabułę, szybką akcje, fajny, przystępny styl, nie dużo opisów i...

Ważnym punktem tej lektury jest to, że historia głównych bohaterów toczy się od pierwszego aż po trzeci tom.

Tym razem nasza para musi zmierzyć się z historią z przeszłości prywatnego detektywa. Są takie tajemnice i sekrety, które przez ponad 20 lat nie ujrzały świata dziennego. I polujący morderca w imię tych sekretów uczyni wszystko, aby kości nie zostały odkryte....

Świetna książka, idealna. Obowiązkowa pozycja dla miłośników kryminałów i thillerow. Dostaniecie tu wszystko, czego chcecie - bohaterów z krwi i kości, śledztwo w sprawie morderstwa sprzed lat, zwroty akcji i niebanalne zakończenie.

Zupełnie nie wiem skąd zachwyty nad tą pozycją i tak wysoka średnia ocen. Książka jest po prostu nudna i dość przewidywalna. Brakuje zaskakujących zwrotów akcji oraz napięcia. Lektura zupełnie nie pasuje do gatunków: kryminał, sensacja, thriller. Za dużo flaków z olejem w stylu łapania się za ręce, przytulania i wyznawania sobie uczuć, zupełnie jak w jakimś romansie. Za...

Książka Melindy Leigh to już trzeci tom serii o losach Pani adwokat Morgan Dane i detektywa Lanca Krugera. Lance przez ponad 20 ostatnich lat zmaga się z przeszłością i sprawą zniknięcia ojca, która od wielu lat pozostaje bez odpowiedzi. Któregoś dnia z okolicznego jeziora zostaje wyłowiony stary wrak auta. Jak się później okazuje należał on przed laty do ojca Lanca,...

Ciekawy wątek kryminalny. Tajemnica sprzed lat, Morgan i Lance próbują rozszyfrować zagadkę tajemniczego zaginięcia ojca Lanca. Wątek obyczajowy ciekawy, ale nie za mocno rozbudowany jak w poprzednich częściach.Polecam!!!

Wciągający thriller,rodem z USA.Mamy ,tu zabójstwo z 1994 roku.Oraz,nowe obecnie.
Kto zabija tych ludzi.
Prawda,wychodzi .gdzieś tak pod koniec książki.
Jeżeli,chodzi o wątek obyczajowy.To jest,tu owszem.Ale uprzedzam,mały.Dzięki temu,mogę się skupić .Na ,wątku zbrodnii.
Oczywiście ,książka fajna.
Podobał mi się,początki związku bohaterów.

Trzecie spotkanie z bohaterami cyklu Morgan Dane. Jak dla mnie, po raz trzeci, znakomita rozrywka, świetna lektura i dobrze spędzony czas.
Tym razem bohaterowie odkrywają tajemnicę zniknięcia przed laty ojca Lance’a Krugera. Mężczyzna pewnego dnia zniknął. Ślad po nim zaginął, a prowadzone śledztwo niczego nie ujawniło. Po latach z Grey Lake zostaje wydobyty samochód, a w...

Książka, tak jak i poprzednie dwie z serii, ma ciekawą fabułę z zaskakującym zakończeniem. Książka została wręcz pochłonięta.

Póki co najlepsza część tego cyklu, głównie za sprawą ograniczenia wątku obyczajowego do minimum i fabuły poprowadzonej w taki sposób, by główni bohaterowie prowadzili wyścig z mordercą, który zdaje się znać ich następny ruch jeszcze zanim zdążą go zaplanować.

• 2020
  • 2020