Jej ostatnie pożegnanie

Okładka książki Jej ostatnie pożegnanie
Melinda Leigh Wydawnictwo: Editio Cykl: Morgan Dane (tom 2) Seria: Editio Black kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2019-10-22
Olga Kwiecień
cykl Morgan Dane prawniczka psychopata obsesje

więcej Więcej

Bardzo dobrze skonstruowana historia. Czyta się szybko, wciąga. Dalsze losy Morgan i Lance’a, które są trochę ckliwe.Nie było wow,ale całkiem przyjemna lektura.

Zmęczyłam literackiego gniota a tu się okazuje, że to fajna książka :( Opowieść nie zaangażowała moich emocji ani na chwilę. Kusiła za to do przewracania kartek. W coraz szybszym tempie. I jak to w takich przypadkach bywa na drugi dzień już nie pamiętałam o czym czytałam.
Nie polecam.

Czy druga część to ścisła kontynuacja pierwszej? Można powiedzieć, że zdecydowanie tak, jeśli chodzi o wątki głównych bohaterów. W drugim tomie autorka postawiła na jeszcze większy nacisk na rozbudowę wątku osobistego głównej bohaterki, która wraca do normalności po stracie męża.
Często zdarza się także autorzy skupiając się na bohaterach zapominają o intrydze...

Książka ma ciekawą fabułę z zaskakującym zakończeniem. Książka została wręcz pochłonięta.

Ksiązka ma wszelkie walory dobrej sensacji. Porwana zostaje młoda matka,a para głownych bohaterów -prawniczka i były policjant angażuje sie w poszukiwnia. Śledztwo odkrywa wiecej niz jeden wątek porwań i zabóstw modych kobiet. Kiedy wydaje sie, ze jest pewny podejrzany sprawy zaczynają sie komplikować. Do końca trzyma w napięciu i bardzo dobrze sie czyta.

Jakiś już czas temu czytałam Proś o wybaczenie. Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Melindy Leigh, jednakże okazało się bardzo udane. Po upływie kilku miesięcy postanowiłam sięgnąć po drugi tom cyklu o Morgan Dane.

Po śmierci męża Morgan w końcu zaczyna układać sobie życie. Choć nadal przychodzi jej to z trudem, wie, że może liczyć na rodzinę oraz Lance’a, z...

„Jej ostatnie pożegnanie” to drugi tom serii o prawniczce Morgan Dane i już na wstępie muszę przyznać, że zdecydowanie bardziej podobał mi się niż poprzedni. Bardzo podoba mi się to, że mimo iż autorka skupia się na budowaniu intensywności opowieści, w tle świetnie rozwija także wątek romantyczny. Główna bohaterka jest niezwykle sympatyczną postacią, mimo bagażu...

Jesienią miałam okazję zapoznać się z pierwszym tomem cyklu o prawniczce Morgan Dane pt. „Proś o wybaczenie” autorstwa amerykańskiej pisarki Melindy Leigh. Miałam do niej kilka uwag, ale seria zaciekawiła mnie na tyle, że chętnie sięgnęłam po tom drugi.

„Jej ostatnie pożegnanie” skupia się na sprawie Chelsea i Tima Clark. Chelsea zaginęła, a Tim jest głównym podejrzanym o...

Polecam. Dawno nie czytałam książki od której nie moglam się oderwać a w tym przypadku tak właśnie bylo, wciągająca, ciekawa, trzymająca w napięciu.

Mam mieszane uczucia, bo zagadka kryminalna w tym tomie zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu ze względu na jego specyficzne rytuały, ale wątek obyczajowy dotyczący dwójki głównych bohaterów był dla mnie nie do zniesienia.

• 2019
  • 2020
  • 2021
  • Egzemplarz recenzencki
  • Przeczytane 2020
  • 2020

Dodaj cytat z książki Jej ostatnie pożegnanie