M.M., czyli krótki przewodnik po konopiach

Okładka książki M.M., czyli krótki przewodnik po konopiach Anna Marija Laichman
Okładka książki M.M., czyli krótki przewodnik po konopiach
Anna Marija Laichman Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf poradniki
poradniki
Wydawnictwo Poligraf
2019-06-12
2019-06-12

Moim zdaniem książka bezwartościowa, same ogólniki, bez bibliografii i odwołań do jakichkolwiek badań. Znacznie więcej informacji można znaleźć w pierwszym lepszym serwisie internetowym poświęconym tej tematyce.

O wielu metodach leczenia nawet nie słyszałam. Książka bardzo mnie zaintrygowała i będę wykorzystywać sposoby, które zostały w niej opisane.

Warto sięgać po takie książki jeżeli interesujemy się zdrowiem i alternatywnymi metodami leczenia. Wielu informacji lekarz nam nie przekaże. Tu wiedza podana jest w sposób rzetelny i ciekawy.

O roli specjalnych substancji zawartych w konopiach i ich pożądanym wpływie na organizm człowieka. Przestaniesz rejestrować medyczną marihuanę jako coś szkodliwego. Oczywiście wszystko pod kontrolą i naturalnie - tylko dla potrzeb leczenia.

U nas w kraju każda książka o konopiach będzie kontrowersyjną, ale dlatego właśnie liczę na jej dobrą promocję i sprzedaż. Cenne informacje, duża wartość merytoryczna. Podoba mi się, że ta pozycja jest poznawcza, nie emocjonalna.

Dużo wiedzy o medycynie naturalnej i ziołolecznictwie. Polecam każdemu kto interesuje się tematem zdrowia. Szkoda, że temat konopii i ich właściwości jest w Polsce tak mało znany.

Wiele osób zapewne zmieni postrzeganie konopi po przeczytaniu tej książki. Warto edukować ludzi i przekazywać prawdę, co z pewnością robi ta książka.

Sporo przydatnych informacji zawarte w jednej książce. Myślę, że wspaniale wpasuje się w brakującą lukę na rynku.

Dodaj cytat z książki M.M., czyli krótki przewodnik po konopiach