Nawyki bogatych i biednych

Okładka książki Nawyki bogatych i biednych
Tom CorleyMichael Yardney Wydawnictwo: Kompania Mediowa Cykl: Inwestuj w siebie (tom 2) Seria: Inwestuj w siebie poradniki
poradniki
Inwestuj w siebie (tom 2)
Inwestuj w siebie
RICH HABITS POOR HABITS
Kompania Mediowa
2020-04-01
2020-04-01
Maciej Bernatt - Reszczyński
rozwój osobisty finanse samodoskonalenie psychologia bogactwo

więcej Więcej

Książka dająca kilka cennych rad, jednak nie przełomowa czy zmieniająca światopogląd.
Zdecydowanie jednak, wartościowa dla osób wywodzących się z mentalnej biedy i rodziny bez tradycji oszczędzania.

Książka warta przeczytania/przesłuchania. Zwraca uwagę na postawę. Nie mówi tylko co robić, ale mówi to co nie robić i na co nie warto marnować czasu.

Dużo banałów napisanych w taki sposób, jakby to była dopiero odkryta wiedza tajemna.

Jak kazd inna w tym typie.

Nie jest to za bardzo odkrywcza książka. Można przeczytać, na pewno kilka dobry pomysłów/inspiracji się w niej znajdzie.

Bardzo ciekawa, inspirująca i motywująca do działania

Nie lubię takich książek i bardzo rzadko je czytam. Każdy z autorów ma swoją receptę na szczęście, satysfakcję, bogactwo etc. (wstaw co przyjdzie Ci do głowy), która zazwyczaj okazuje się zbiorem tych samych rad, przemyśleń, działań okraszonych odkrywczym komentarzem autora. Do opisywanej książki przyciągnął mnie tytuł, który dawał nadzieję, że dowiem się czegoś ciekawego,...

Książka mówi o zakorzenionych w nas przekonaniach które blokują nas na drodze do wolności finansowej. Jak rozwinąć w sobie sposób myślenia i nawyki człowieka bogatego. Bardzo dobra pozycja.

Bardzo obiecujący początek, ale im dalej tym większe rozczarowanie.

Książka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Wszystkie przemyślenia, rady oraz spostrzeżenia od dojrzałych dwóch mężczyzn, które ostrzegają lub uczą. To od nas zależy jakie nawyki będziemy stosować w codziennym życiu. Przyjemnie się czyta. warto!:)

• 2021
  • 2020
  • Rozwój osobisty
  • Chcę kupić
  • Audiobook
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Nawyki bogatych i biednych