Sennik galicyjski

Anna Strońska Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Reporter Seria: Z wyższych sfer biografia, autobiografia, pamiętnik
Oficyna Wydawnicza Reporter
Przemyśl pamiętniki rody przemyskie
biografia, autobiografia, pamiętnik
Z wyższych sfer
Przemyśl pamiętniki rody przemyskie

Na półkach: , , , , , ,

10 gwiazdek i status arcydzieła za poruszenie czułych strun.

Za to, że jest w niej wszystko, czego szukam w reportażach historycznych, pamiętnikach i sagach, a to:

- wyprawa do Przemyśla z drugiej połowy XIX wieku, z fin de siècle, I wojny światowej i międzywojnia. Przemyśla bliskiego mi z uwagi na konotacje rodzinne;

- dzieje rodu na przestrzeni lat z tekstami...

• Z polecenia
  • Wyprawa w przeszłość miasta
  • Kraków
  • 😻Moje naj...
  • 😸Perły z kocich aukcji
  • Mieszka ze mną
  • Ciekawy ludź

Dodaj cytat z książki Sennik galicyjski