The Division: Skoro Świt

2019-05-15
2019-05-15
Daria Kuczyńska-Szymala
gra

Lekka i przyjemna powieść aczkolwiek napisana w dość toporny sposób. Jako fanka gry traktuję tę książkę jako fajny dodatek, ale spodziewałam się czegoś więcej.

Fabuła nie jest jakoś specjalnie wyszukana, ale przyjemnie się czyta. Ilość akcji nie jest przesadzona. Nie grałem w grę i nie odczuwałem dyskomfortu z tego powodu.

Jako typowy nerd i geek, zawsze mnie cieszą książki, które powstają na bazie gier 😍 tym razem padło na The Division i chociaż nie jestem wielką fanką samej produkcji, tak książka bardzo mi się podobała :)

Akcja toczy się w Stanach, które zostały zniszczone przez pandemie. Społeczność po kilku miesiąc próbuje dojść do siebie i odbudować swoje życie i miasta na nowo.

W...

Na półkach: , , , ,

Tytuł: "The Division. Skoro świt"
Autor: Alex Irvine
Liczba stron: 344
Wydawnictwo: Insignis

Wydawnictwo Insignis wydało książkę pt. „Tom Clancy’s The Division: Skoro Świt” autorstwa Alexa Irvine’a. Odwołuje się ona do gry o tym samym tytule (The Division 2), która miała swoją premierę w połowie marca i została wydana na platformy Playstation 4, Xbox One, a także na PC....

„The Division: Skoro świt” opowiada nam o losach świata, który po wielkiej pandemii stara się odbudować ze zgliszczy i zacząć stawiać swoje pierwsze kroki w obudowaniu władzy, struktur, które funkcjonowały przed tym wszystkim i dawały możliwość przeżycia wielu milionom ludzi. Szczerzy się bezprawie, a w związku z tym powstają nowego rodzaju zagrożenia, gangi, które tylko...

Irvine gubi się mniej więcej tam, gdzie zaczyna się literatura – w intrygujących charakterach, schludnej formie czy wystarczająco umiejętnych opisach. Słowem: jest rzemieślnikiem. Produkuje. Bez zaakceptowania tego faktu nie myślcie o wyrwaniu się z nowojorskiej kwarantanny, bo wyłapią Was czujniki, a JTF strzeli bez zawahania. Serią od kolana po czubek głowy. Rzecz...

• Gry
  • Wymienię/Sprzedam- ktoś/coś?
  • Moje Skarby 🐲
  • Klasa Średnia
  • 2021
  • Posiadam na własność :)

Dodaj cytat z książki The Division: Skoro Świt