Deus Ex: Children's Crusade

Okładka książki Deus Ex: Children's Crusade
John AggsAlex Irvine Wydawnictwo: TITAN COMICS Cykl: Deus Ex Universe (tom 1) komiksy
komiksy
Deus Ex Universe (tom 1)
TITAN COMICS
2016-08-30
Data 1. wydania:
2016-08-30
angielski
Deus Ex science fiction sci-fi cyberpunk Adam Jensen transhumanizm Mankind Divided Rozłam ludzkości Human Revolution Bunt ludzkości

Może nie wnosi wiele do uniwersum Deus Exa, ale daje pewien kontekst wydarzeniu wspomnianemu w grze. Historia całkiem ciekawa, o odpowiednim tempie, z twistami fabularnymi, natomiast od strony graficznej jest dość przeciętnie. Nie jest to rzecz obowiązkowa nawet dla fanów marki, ale jako przyjemny uzupełniacz gier i książek pod egidą Deus Ex sprawdza się bardzo dobrze.

• 2018
  • Zeszyty komiksowe