Yeti na placu zabaw!

Okładka książki Yeti na placu zabaw!
Pamela Butchart Wydawnictwo: Zielona Sowa Cykl: Szkolne szaleństwa (tom 8) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Szkolne szaleństwa (tom 8)
There's a Yeti in the Playground!
Zielona Sowa
2019-01-01
2019-01-01
Barbara Górecka
yeti

Okładka książki W świecie gry Nick Eliopulos, Luck Flowers
Ocena 8,0
W świecie gry Nick Eliopulos, Luc...
Okładka książki Na głęboką wodę Nick Eliopulos, Luck Flowers
Ocena 8,2
Na głęboką wodę Nick Eliopulos, Luc...

trochę śmieszna no i w sumie ok.

trochę śmieszna no i w sumie ok.

Z jednej strony nic wybitnego z drugiej dzieci ok 5-7 lat dobrze się przy niej bawiły

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na tę książkę szkoda czasu. Faktycznie - tak jak stoi w opisie - bohaterowie są podekscytowani. I właściwie przez całą książkę nie opuszczało mnie poczucie, że rozbuchane rozemocjonowanie to jedyna wartość, której autorka hołduje. No, ale tak się dzieje, kiedy się ma pomysł na fabułę, który da się streścić w jednym zdaniu i próbuje się potem to rozdąć do rozmiarów "powieści". Mnóstwo chaotycznej bieganiny, wykrzykiwania, niezrozumiałej paniki... Opinię te podziela moja siedmioletnia córka, która starała się dobrnąć do końca lektury i niestety poległa.

Dodaj cytat z książki Yeti na placu zabaw!