Kup teraz - 12 ofert w cenie od 18.39 zł do 24.11 zł

Jak to działa? Budowle

Joanna KończakNikola Kucharska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia popularnonaukowa dziecięca
Nasza Księgarnia
literatura polska świat budowle architekt projektant wnętrz
popularnonaukowa dziecięca
literatura polska świat budowle architekt projektant wnętrz

Oficjalne recenzje i

Podręcznik małego architekta

Link do recenzji

Czasami takie książki mnie zaskakuja, ale bardzo pozytywnie. Przeczytaliśmy ja ze starszym synem. Mysze przyznać, że moja wiedza jest nieco bogatsza o pewne rzeczy, które nie wiedziałam. Świetna książka dla chłopców, ale też dziewczynek jesli interesują się architekturą (vadźinnym zawodem zwiazanym z budownictwem.). Ilustracje świetne, lekka dawka humoru, duża ilość wiedzy.

Piękna i ciekawa

W naszej domowej biblioteczce aż roi się od książek o różnego rodzaju pojazdach, zwierzątkach czy miastach i wsiach. Sięgamy po nie każdego dnia, niemniej kiedy mój 3,5-latek dowiedział się o lekturze ściśle związanej z tematyką budowlaną, od razu wyraził chęć posiadania jej. Aktualnie jesteśmy...

“Jak to działa. Budowle” to swoiste kompendium wiedzy o budynkach i budowlach, dla młodego czytelnika. Wydawało mi się, że taka książka trafi do serca niespełna sześciolatka i wcale się nie pomyliłam. Przy okazji dziewięciolatek też się załapał :)

“Jak to działa. Budowle” jest przewodnikiem po świecie architektury – domów, mostów, wież, pomników i tym podobnych. W ten...

2068

Joanna Kończak, Katarzyna Piętka, Jak to działa? Budowle, Warszawa „Nasza Księgarnia” 2019
Dzieci kochają odkrywać świat. Badanie otoczenia to jedno z ważniejszych zadań młodego człowieka przygotowującego się do dorosłego życia. Podręcznikowy materiał szkolny nie zawsze porywa i pomaga w zdobywaniu wiedzy, dlatego warto poszperać na półkach w księgarniach i znaleźć...

Jak ja się cieszę, że powstają książki:
a) o czymś innym niż dinozaury/auta/gotowanie/lalki (które zagadnienia też są super, ale są wszędzie)
b) o powyższym dla dziewczynek i chłopców, bez wyjątków
c) w których wiedza jest starannie dobrana, nie przytłacza ale za to zachęca do dalszego szukania informacji
d) są piękne
e) są zabawne

Polecam pasjonatom w wieku 6-10 lat....

• Dla dzieci
  • Wokół Azji Południowo-Zachodniej (Bliskiego Wschodu)
  • Wokół Azji Południowo - Wschodniej
  • Mr. T
  • Wokół Azji Środkowej (Centralnej)
  • Wokół Azji Północnej
  • Serie