Kup teraz - 14 ofert w cenie od 19.80 zł do 25.47 zł

Mamania
The Wonderful Things You Will Be
opowieści dla młodszych dzieci
Zofia Raczek

Potrafię odmówić sobie jednej czy drugiej książki, jednak jeżeli trafiam gdzieś na perełkę wydawniczą wśród literatury dziecięcej, to nie potrafię z niej zrezygnować. Z tego względu do biblioteczki moich dzieci trafiła kolejna lektura, tym razem "Kiedy na Ciebie patrzę" Emily Winfield...

Kiedy na Ciebie patrzę to wyjątkowa propozycja dla dzieci i ich rodziców od wydawnictwa Mamania. Niesamowita dawka emocji, wzruszenia, refleksji, marzeń... Krótko mówiąc, rodzinny wyciskacz łez. Emily Winfield Martin zapisując niewiele słów, przekazała ogrom treści.

Piękna, wzruszająca. Szkoda, że ja nie dostałam tej książki jak byłam malutka od swoich rodziców. Na szczęście dostaje ją mój syn.

• Dla dzieci
  • 2019
  • Dzieci
  • Domowa biblioteczka dziecka
  • Nuka
  • Magdalena
  • Dla dzieci-mam

Dodaj cytat z książki Kiedy na ciebie patrzę