Jego babeczka

Okładka książki Jego babeczka
Penelope Bloom Wydawnictwo: Albatros Cykl: Objects of Attraction (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Objects of Attraction (tom 3)
His Treat
Albatros
2019-10-30
2019-10-30
Nora Czarnecka
szef ciacho babeczka marzenia artystka wspomnienia seks pożądanie uczucia

Oficjalne recenzje i

Słodkie priorytety

Link do recenzji

1449 54 50

Tani romans, wszystko było do przewidzenia. Nie polecam.

Tani romans, wszystko było do przewidzenia. Nie polecam.

Kolejna lekka i przyjemna historia z serii z domieszką humoru. Historia Ryana i Emily sięga szkolnych lat ale przez głupotę chłopaka, młodzieńcza kiełkująca przyjaźń została zniszczona przez babeczkę....
Po latach drogi tej dwójki ponownie się przecinają...

Zdecydowanie tej historii nie można brać na poważnie a podejść do niej z przymrużeniem oka. Ja się świetnie bawiłam z tą parą a także poznanym już Wiliamem w roli swatki 😉

Po latach drogi tej dwójki ponownie się przecinają...

Dosyć nudne - niewiele z tego pamiętam. Raczej mało wyraziści bohaterowie. Po tym tomie zrobiłam sobie przerwę.

Lekki romans na poprawę humoru, taka właśnie jest ta książka. Historia Ryana i Emily co prawda nie wciągnęła mnie od pierwszych stron, jednak ostatecznie dobrze się bawiłam. Autorka nie zapomniała o poprzednich bohaterach serii, bo mają oni tu dość dużo do zrobienia.

Książka „Jego babeczka” Penelope Bloom to trzeci tom cyklu "Objects of Autaction", który zabiera czytelnika w świat Emily i Ryan'a (przejął cukiernię żony Williama z 2 tomu).
Główni bohaterowie znają się jeszcze z okresu szkoły, niestety to nie są pozytywne wspomnienia. Wpadają na siebie w domu opieki spokojnej starości (gdzie przebywa babcia Hailey z 2 tomu). Ona chce zostać artystką i za dwa miesiące musi wyjechać do Paryża, on nie chce się zakochać.
Emily przyjmuje propozycje Ryan'a, aby przygotować dekoracje na Halloween.
Książka to taka komedia romantyczna, gdzie miłość przybiera nieoczekiwane formy. W niej czytelnik odnajdzie treści o przyjaźni, poszukiwaniu samego siebie, miłości, która pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie.

Krótka, lekka i naprawdę zabawna pozycja! Jak wszystkie z tej serii :)

Krótka, lekka i naprawdę zabawna pozycja! Jak wszystkie z tej serii :)

Ani nic wybitnego, ani nic strasznie złego - taki średniak można by rzec. Przeczytać, odpocząć podczas czytania i zapomnieć :P
Książka opowiada o losach Ryana oraz Emily - artystki, których chce "zeswatać" William Chamberson. :P

Wszystkie historie z serii bardzo fajne, humorystyczne i lekkie. Bardzo polecam

Wszystkie historie z serii bardzo fajne, humorystyczne i lekkie. Bardzo polecam

całkiem ok

całkiem ok

Taka słodka i urocza książeczka.

Taka słodka i urocza książeczka.

Penelope Bloom Jego babeczka Zobacz więcej