Nowe życie

Okładka książki Nowe życie Sandi Lynn
Okładka książki Nowe życie
Sandi Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Redemption Series (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Redemption Series (tom 3)
Jamieson Finn
Amber
2019-10-22
2019-10-22
2018-12-14
Gabriela Iwasyk
trudna miłość praca uczucia namiętność

Oooj, miło się czytało! Naprawdę. Taka fajna historia, poruszajaca serce do szybszego bicia😄. Lubiłam dosyć Grace. Potrafiła radzić sobie z tym arogantem, Jamiesonem. Polecam na jesienne, długie wieczory.

Mocne i pewne 7!

Bardzo dobrze się czyta, muszę przyznać że nie mogłam się oderwać.
Historia dwojga lekarzy, którzy spotykają się w zwykłym miejscu... A później los splata ich drogi ponownie. Fajnie.
Było to bardzo nieoczywiste, autorka nie powiedział nam na początku kim są, o jakie nowe życie chodzi. Także to było in plus!
Na minus... Pod koniec czas biegł.. Minął tydzień, minęły dwa tygodnie, minął miesiąc... Poczytała bym chętnie jak ten czas przepracowali, przekrzyczeli czy przekłócili.
Zastanawiam się czy to standard, że jak ktoś ma wypadek to od razu ma krawienie w mózgu. Ilość tego typu przypadków w tej książce jest przerażająca.

Jednak na koniec.
Wciąga.

Przeczytalam na Legimi
13/2023

Mocne i pewne 7!

Bardzo dobrze się czyta, muszę przyznać że nie mogłam się oderwać.
Na minus... Pod koniec czas biegł.. Minął...

Szybko, zwięźle i na temat. Nie było żadnych zaskoczeń, ale też autorka nie przynudzała, nie rozwodziła się niepotrzebnie. Skupiła się tylko na wątku głównych bohaterów.
Takie czytanie na szybko, w sam raz do pociągu. Od deski do deski w kilka godzin.

Bardzo dobra ksiazka

Bardzo dobra ksiazka

Fajna, nie czytałam jeszcze książki o lekarzach, a tutaj było dość konkretnie i szczegółowo. Dobrze się czytało.

NARRACJA: oczami dwojga bohaterów
RAMY WIEKU BOHATERÓW: 25-35
OPINIA: całkiem przyjemna :) jak w poprzedniej częsci duży plus za epilog :)

NARRACJA: oczami dwojga bohaterów
RAMY WIEKU BOHATERÓW: 25-35
OPINIA: całkiem przyjemna :) jak w poprzedniej częsci duży plus za epilog :)

Polecam

Napiszę tylko tyle, że przepiękne zakończenie :)

Napiszę tylko tyle, że przepiękne zakończenie :)

NOWE ŻYCIE - SANDI LYNN
Moja ocena: 6/10
Data wydania: 22.10.2019
Wydawnictwo: Amber

Kiedyś książki Sandi pochłaniałam na bieżąco i naprawdę je uwielbiałam, później zrobiłam sobie od nich przerwę, ale widząc te pozycje ponownie postanowiłam sięgnąć po twórczość tej autorki. Grace to młoda, zdolna i naprawdę ambitna pani doktor, która po pewnych przejściach postanawia zacząć nowe życie, dlatego wyjeżdża do innego miasta. Ostatnią noc „starego życia” spędza z pewnym mężczyzną. Nie wie tylko, że będzie on też kimś z jej nowego życia. Muszę przyznać, że pojawił się tutaj naprawdę świetny wątek medyczny, uważam, że został on dopracowany i dobrze rozwinięty. Chociaż jeśli mam się do czegoś przyczepić, to owszem zrobię to. Uważam, że niektóre sytuacje zostały naprawdę mocno naciągane, bo kto normalny zostaje świadkiem wypadków/strzelanin niemal codziennie? Rozumiem, że główna bohaterka jest lekarzem, ale mogła być świadkiem czegoś takiego w szpitalu, a nie na ulicy, chociaż rozumiem, że zadziałała tu fikcja literacka. Uważam również, że autorka mogła pewien wątek rozwinąć nieco bardziej i poprowadzić go inaczej, bo o ile był on naprawdę fajnie rozwinięty, to zakończony mocno średnio. Mam wrażenie, że Sandi nie miała na niego pomysłu i finalnie go urwała. Oczywiście pojawia się sporo scen łóżkowych, ale w sumie nie przeszkadzały mi one jakoś bardzo. „Nowe życie” to bardzo przyjemna pozycja, powiedziałabym, że lekkie czytadło, takie do przeczytania w nudny wieczór. Niestety schematyczna i przewidywalna, ale jeśli szukacie czegoś na raz, do zapomnienia, to myślę, że pozycja od Lynn się do tego nada.
~Zaczytana Anielka~

NOWE ŻYCIE - SANDI LYNN
Moja ocena: 6/10
Data wydania: 22.10.2019
Wydawnictwo: Amber

Ogólnie historia całkiem przyjemna pod warunkiem że nie zwraca się uwagi na to że główna bohaterka jest ciągłym świadkiem strzelanin i wypadków co raczej w codziennym życiu się nie zdarza... No ale można przymknąć na to oko. Trochę nie jasna dla mnie nagła przemiana głównego bohatera i nie do końca wytłumaczona jego niechęć do małżeństwa, myślałam że to będzie miało jakieś głębsze podłoże a ogólnie rzecz ujmując zostało zbagatelizowane. Ale polecam przeczytać i przekonać się samemu !

Sandi Lynn Jamieson Finn Zobacz więcej