Kup teraz - 12 ofert w cenie od 22.91 zł do 30.47 zł

Zakręty losu

Patronat LC
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Zakręty losu (tom 1) literatura obyczajowa, romans
2019-02-27
2010-10-25
Burda Publishing Polska
Zakręty losu (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2019-02-27

2050 ocen

W tej książce naprawdę dużo się dzieje. Dużo akcji, dużo emocji. A do tego zakończenie, które sprawia, że trzeba przeczytać kolejną część.

Poznamy tutaj historię Krzyśka i Kaśki. Autorka przedstawiła ich historię sprzed 13 lat oraz po 13 latach. Kiedy Kasia obwinia się, że ona przyczyniła się do śmierci, postanawia wszystko zostawić i wyjechać. Zostaje prokuratorem i będzie zbierać dowody na grupę przestępczą, i ich bossa. Krzysiek po tych latach stał się zimnym i bezdusznym mężczyzną. Stał się najlepszym...

Oj słabiutkie to było... Rozmowy dorosłych licealistów niczym realnych 13 latków. No fatalnie się to czytało.

Polecam

Takie czytadło, choć trzeba przyznać, że dość wciągające. Doczytałam do końca, chociaż momentami już czułam bardziej zmęczenie i irytację niż zainteresowanie. Zwłaszcza dialogi pomiędzy Kaśką i Krzysztofem były bardzo denerwujące. Jeszcze w pierwszej części można zrozumieć, te infantylne teksty, bo bohaterowie mają po naście lat, ale 13 lat później...Co drugą stronę...

Fabuła ciekawa, ale w pewnym momencie zamiast dialogów i treści za często pojawiały się kolejne tak samo napisane zachwyty Krzysztofa nad swoją piękną..., Szczerze to pomijałam te fragmenty, tak jak niektóre opisy scen erotycznych... czytanie takich samych opisów po raz któryś już nudzi... wydaje się że losy bohaterów można by opisać krócej, ale to.moje odczucie.
Zobaczymy...

Spłakałam się potwornie w pierwszej części tej książki. Polecam.

Dopiero teraz sięgnęłam po Zakręty losu i mogę żałować że tak późno. Cudowne połączenie romansu z historią mafijną. Książki Pani Agnieszki maja w sobie coś takiego że rozpuszczają nawet zatwardziałe serce. Teraz czas na dalsze losy bohaterów.

Jednym słowem: grafomania. Jeżeli ktoś kiedyś oglądał telenowele południowo-amerykańskie to to jest to tylko w wersji papierowej. Brak słów aby ocenić bo w sumie nie ma czego.

13 lat rozłąki nie wystarczyło by ich miłość umarła. Później wcale nie było łatwo i kolorowo. Szantaż, pobicia, zastraszanie, poronienie. Przeżyli wiele już niby było dobrze i raptem ta jedna wiadomość: MY NIE ZAPOMINAMY.... Idę czytać druga część, a wy łapcie za pierwszą!

2 623
    1 402