Powiedz, że mnie kochasz

Okładka książki Powiedz, że mnie kochasz
Anna Siwek Wydawnictwo: Replika literatura piękna
literatura piękna
Replika
2011-04-26
2011-04-26
978-83-7674-116-1
proza polska powieść

Na półkach: , , , ,

Książka ani dobra ani zła. Powiedziałabym, że przeciętna. W opisie jest podporządkowana do gatunku literatury pięknej, sama osobiście bym jej tak nie dopasowała. Myślę, że do literatury pięknej czegoś jej brakuje. Dla mnie to zwykła obyczajówka, słodko-gorzki romans. Na kilka nudnych wieczorów w sam raz.

Okładka
Góry ładne

skąd

biblioteka

fabuła
miłość

Moja opinia
Jak,to czasm trudno powiedzieć.Kocham Cię,książka przeciętna

Według mnie książka jest..całkiem dobra. Nie jest słaba, ale do rewelacyjnych również nie należy. Po przeczytaniu uznałam, że to jest po prostu żart z czytelnika. Bardzo mało się działo, a najlepsze akcje zaczęły się w przed ostatnim rozdziale. Przez całą książkę były tylko pojedyncze lepsze scenki, a cała reszta była..nudna. Po skończeniu jej doszłam do wniosku, że nie...

Książka lekka i przyjemna, choć zakończenie bardzo przewidywalne.

w sumie sympatyczna lektura na jeden wieczór, wykorzystująca schemat przemiany brzydkiego kacząka w łabędzia i rozwój relacji między głównymi bohaterami, Martyną i Hubertem, rodem z "Dumy i uprzedzenia". Ona tuż po studiach zahacza się w agencji sprzedaży metalu istaali, on to jej bezpośredni przełożony. na początku stosunki między tym dwojgiem wieją chłodem, gdyż obcesowy...

Książka nie planowana tzn. chwycona z półki bez wcześniejszego poznania tematu, o tak. I tu pozytywne zaskoczenie . Dużo się w niej dzieje, jest wesoła, bez zbędnych dramatów i zawiłości.Fajna historia Martyny i Huberta . Polecam ja ją "obrobiłam " w jeden wakacyjny dzień.

Bardzo przyjemna książka o biurowym romansie, co prawda niewiele się cało, ale sposób opisu jest na tyle przystępny, że książka wciąga i pochłania w całości.

Bardzo przyjemna lektura, idealna na lato, a więc nie potrzeba przy niej zbyt mocno wysilać naszego nadwyrężonego pracą umysłu.Stworzona po to by się przy niej zrelaksować. Polecam każdemu kto lubi lekkie historie.

Książka, cóż... dosyć mocno rozbudowana, jednak bez konkretnej treści. Skończyłam ją czytać wczoraj, a już dziś nie pamiętam o czym ona właściwie była...

Niby książka nie jest zła, ale nie jest też dobra. Jedna z wielu.

• 2013
  • Polscy autorzy