Spełnione marzenia

Alicja Elżbieta Halatówna Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf literatura piękna
Wydawnictwo Poligraf
literatura piękna

Wstęp
„Spełnione marzenia” Alicji Elżbiety Halatówny to powieść romantyczna, w której czytelnik prócz historii miłosnej odnajdzie także kilka innych wątków. Osobiście bardzo rzadko sięgam po tego typu powieści. Nie jestem ich miłośniczką. Początkowo powieść mnie męczyła. Jej język i wątek romantyczny do mnie nie przemawiały. Julia wydawała mnie się bardzo niedojrzała jak...

2049

"Spełnione marzenia" - jakże wymowny tytuł tej powieści - debiutu, w pełni udanego. Julia /14 lat/ i Roman /starszy/ - dwie osoby, które były sobą zauroczone w młodzieńczych latach... Cudowne zauroczenie, jednak marzenia Julii rozwiewają się po jednym zdaniu: "poznałem dziewczynę".
"Ach, żeby można było
Cofnąć ten piękny czas
Aby się znów powtórzyło to
Co złączyło nas"...

Recenzja ,, Spełnione marzenia" Alicji Elżbiety Halatównej.
Dzisiaj przychodzę do was z opowieścią o pierwszej miłości Julii Halatównej i Romka i ich dalszych losów.
Jest to swego rodzaju pamiętnik z przeżyciami, w którym to główna opowiada swoją historię.
Ona, wdowa i dobiegająca sześćdziesiątki kobieta, spełniona zawodowo i szczęśliwa mama i babcia.
On, właściciel firmy,...

Sięgnęłam po tę książkę, bo przypominała mi z opisu fakt z mojego życia. Przeczytałam kilka kartek i odłożyłam. Po kilku dniach wzięłam ją ponownie i wtedy wciągnęła mnie od pierwszej strony tak, że nie umiałam się od niej oderwać. Bohaterka opisuje siebie i swoje uczucia do swojej pierwszej miłości, której jak wynika z tekstu, nigdy nie zapomniała. Obecnie jest już...

Na półkach: , , , ,

pełna opinia na blogu Czytam dla przyjemności
(...)Czy lubicie wspominać swoją pierwszą miłość? Jej idealny wizerunek w wielu osobach tkwi po dzień dzisiejszy i nie ważne jak dawno miały miejsce pierwsze miłosne uniesienia. Nieśmiałe spojrzenia, dotyk i pierwsze pocałunki, to...

• Wyzwanie LC 2019
  • 2019