Wszyscy mamy tajemnice

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Cykl: Myron Bolitar (tom 10) Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
LIVE WIRE
2019-01-29
Zbigniew A. Królicki
W labiryncie kłamstw
#coben #harlancoben #wszyscymamytajemnice #bolitar #myronbolitar

Trochę się zawiodłam, ale nadal to Coben więc na pewno dam szanse kolejnym tytułom.

"Wszyscy mamy tajemnice" Harlana Cobena nieco mnie rozczarowało. Intryga taka sobie, mniej niż zwykle cięte dialogi, dobrze, że pojawiła się Wielka Cyndi, przynajmniej momentami było zabawnie (miłośnicy Cobena wiedzą, o kim piszę :))
Do głównego bohatera, Myrona Bolitara, zwraca się z prośbą o pomoc dawna gwiazda tenisa, Suzze. Jest w ciąży z muzykiem rockowym Lexem, a ktoś...

Moim zdaniem najsłabsza z serii z Myronem. Widać przedostatnia z serii. Już chyba ciężko autorowi było wymyślać kolejne historie.. Bohaterowie coraz starsi, wielcy gangsterzy tacy jak bracia Ache też jeden pod siedemdziesiątkę drugi siedzi w więzieniu.
Słaba trochę ta książka. Spodziewałam się czegoś więcej

Czytanie książki, która jest dziesiątą częścią cyklu (gdy nie czytało się pozostałych) na pewno nie jest sytuacją idealną. Zachęcony do czytania Cobena sięgnąłem po pierwszą lepszą książkę i natrafiłem akurat na tę. Trzeba przyznać, że historia jest opowiedziana przejrzyście. Przypomniała mi nieco klimat serialu Roy Donovan. Autor znalazł wyrozumiałość dla dołączających...

Naciągane okrutnie, powtarzalne, zwyczajnie nudne. Od kilku tomów jedynie Win jest ciekawą postacią, którą można polubić. Dobrze, że to już przedostatni tom Myrona.

Stary dobry Coben-ile to trzeba naczekać się w bibliotece,by dostać się do jakiejkolwiek Jego książki.
Nie dziwię się,mnie osobiście te powieści odprężają-szybko się czyta i non stop coś się dzieje, więc nie ma tu czasu na nudę.
Tym razem ciężarna klientka Myrona, Suzze prosi go o odnalezienie męża
i autora hejtu.Podczas poszukiwań pojawia się bratowa Myrona,Kitty ,której...

W styczniu czytam Cobena tylko i wyłącznie ze względu na temat wyzwania oraz fakt, że lubię je sobie stawiać. Gdyby nie ten fakt w ogóle nie sięgnęłabym po tego autora. Coben jest przewidywalny i schematyczny. Nie zaskakuje a mnie nie wciąga - jedyny plus, że dość szybko się czyta ale tylko tyle. "Babskie czytadło" i tyle.. ale i takie książki mają wzięcie i czasem są...

Książka która pokazuje nam że każdy ma przeszłość, z którą, mimo iż długo próbuje przed nią uciec, musi się w końcu zmierzyć.
Jak zwykle u Cobena , bardzo ciekawie napisana ,co nie pozwala nam, mimo że to już 10 tom serii o Myronie, szybko znudzić się bohaterami. Co chwilę odkrywamy o nich coś nowego, o ich przeszłości i o emocjach, o które pewnie byśmy ich nie podejrzewali.

"jeśli sadziliście, że znacie Myrona Bolitara, w tej powieści Coben udowadnia, że nie znaliście go wcale!" Rodzinne tajemnice lubią nas dopadać w najmniej spodziewanym momencie i wywracać ułożone życie do góry nogami. Od początku wszystko co wydaje się oczywiste jest wywracanie w najmniej spodziewanym momencie do góry nogami. Bardzo polecam.

Dobrze się czyta, szybko i jest ciekawa. Wciągająca fabuła ja jestem na duuże tak.

Dyskusje

5 777