Białe kłamstwa

Patronat LC
Piotr Borlik Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Agata Stec i Artur Kamiński (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Prószyński i S-ka
literatura polska
Agata Stec i Artur Kamiński (tom 3)
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska

Panie Borlik, to było świetne!!! Pierwsza część czytała się dobrze, druga wciągała bardzo, trzecia to rewelacja przeczytana w zwrotnym tempie. Całą seria napisana tak, że warto polecać.

w mojej ocenie najsłabsza część mimo kilku ciekawych nowych wiadomości

Jakoś zmęczyłam tę trylogię i słowo "zmęczyłam" wydaje się tu być najbardziej odpowiednie, gdyż ciężko tutaj mówić o jakiejkolwiek przyjemności czytania. Po pierwszym tomie chciałam dać sobie spokój z twórczością Pana Borlika, jednak doszłam do wniosku, że najlepiej będzie jak dotrwam do końca, bo przecież mogę się jeszcze miło rozczarować. Niestety do pozytywnego...

No wreszcie! Brawo panie Borlik! Po pierwszych dwóch tomach nie miałem wielkich oczekiwań co do trzeciego, a tu niespodzianka. Tym razem fabuła kleiła się jak należy i całość miała sens. Co prawda nadal nie jest to kryminał z prawdziwego zdarzenia i trudno to również nazwać sensacją, ale jednak czytało mi się dobrze i w końcu poczułem, że autor ma jakiś pomysł na całość, a...

Bardzo dobra trylogia. Ostatni tom trzyma poziom, co w polskich trylogiach kryminalnych jest rzadkością. Kolejne powieści autora biorę w ciemno. Uwiódł mnie Agatą i swoim poczuciem humoru. Bardzo dobra interpretacja Filipa Kosiora w audiobooku.

Świetne zakończenie trylogii :) dawno nie czytałem tak wciągającej i trzymającej w napięciu do samego końca książki. Zdecydowanoe polecam.

Najbardziej wciągnęła mnie pierwsza część. Druga i trzecia trochę przegadane i "naciągane". Siedem gwiazdek za zakończenie.

Troche posmedzilam po przeczytaniu tomu drugiego, to ta czesc powalila mnie na kolana.

jak w poprzednich częściach jestem ciekawa czy faktycznie będzie ekranizowana i kto zagra Agatę i jej brata Artura

Najlepsza cześć całej trylogii moim skromnym zdaniem. Bardzo wciągająca. Czyta się jednym tchem. Polecam!!!

Dyskusje

• 2019