Córeczki

thriller tajemnica więzy krwi
kryminał, sensacja, thriller
thriller tajemnica więzy krwi

Na półkach: , , , ,

To moje pierwsze spotkanie z autorem Adrianem Bednarkiem i bardzo udane.Fabuła ciekawa,zwroty akcji szybkie, zaś trzyma w napięciu.
Pochłonęłam lekturę,bardzo mnie się podobała.
Thriller psychologiczny ciekawy,naprawdę świetny....poruszył mnie.
Wywołał dreszczyk grozy emocji,czyta się dobrze.

Litości panie Bednarek. Tak beznadziejnie głupiej książki nie czytałam już dawno. Malo tego, w tej pisaninie jest tyle błędów róznego typu, że to woła o pomstę do nieba albo chociaż o powrót do szkoły ( swoją drogą. KTO TO DOPUŚCIŁ DO DRUKU??). Liczne powtórzenia, porównania jak z dupy, stylistyka, nawet słownicto jest tak cienkie jak dupa komara. "Z jej ust wytrysnął...

Uwielbiam mroczny klimat Córeczek. Pola i Ewa tak od siebie różne a połączone wielką tajemnicą i chęcią zemsty. "Strach na wróble" i dwie delikatne, jakby się mogło zdawać kobiety...Adrian Bednarek pokazuje w tej książce siłę kobiet. Zemsta jest słodka ...Ta książka to 600 stron prawdziwej uczty .

Ta książka jest fantastyczna. Historia wbija w fotel. Autor świetnie napisał fabułę że od samego początku trzyma w napięciu. Po małym kawałeczku ujawnia prawdę tragedii jaka dotknęła główne bohaterki Pole i Ewę. Dzięki temu książka cały czas nas zaciekawią i każe dalej czytać żeby dowiedzieć się co się dokładnie stało. Polecam. Są tu mega emocje

Choć ich życie wygląda zupełnie inaczej, połączyła ja wspólna tragedia i chęć zemsty. Dziś, po wielu latach, Ewa i Pola otrzymują szansę, by zrewanżować się temu, który zmienił ich życie na gorsze i zostawił je z dramatycznymi wspomnieniami. Czy nadarzająca się okazja przemieni kobiety z ofiar w sprawczynie?

“Córeczki” to kolejna w mojej rozrastającej się kolekcji książka...

W mojej ocenie to najsłabsza książka Adriana Bednarka, którą miałem okazję przeczytać. Sam pomysł rewelacyjny ale całość jest zbyt mocno rozwleczona, a do tego przytłaczająca ilość opisów i sceny seksu jak u Blanki Lipińskiej potrafią zniechęcić. Gdyby skrócić tę książkę o połowę wyszłaby z niej perełka.

Kolejna książka Pana Bednarka, która wciągła mnie od pierwszej strony i zabrała w mroczny i tajemniczy świat. Nie będę się rozpisywać w mojej opinii. Polecam przeczytać!

+Rozbudowane, interesujące postacie Poli i Ewy
+fajna zemsta na Iwie
+dobry język i styl autora, bogate opisy, w tym scen akcji
+tło psychologiczne, ukazanie motywów 3 głównych bohaterów
- mogłoby być trochę krócej, tak z 500 zamiast 610 stron
-mało prawdopodobne okoliczności rozpoznania mordercy po głosie i powiązanie ze Strachem i Zygi i Pawła

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niezła wakacyjna lektura. 600 stron trzymającej w napięciu fabuły, która mogłaby posłużyć jako baza scenariusza thrillera, gdyby panowie Vega lub Pasikowski chcieli wyprodukować nowy film :)

Dyskusje

• 2019