Morderstwo o zmierzchu

przyjaźń porwanie

Oficjalne recenzje i

Zmowa i pojednanie

[ 2 ] Link do recenzji

Ciekawa książka, którą czytałam kilka razy. Autorka świetnie kreuje postacie i wymyśla genialne przygody. Polecam!

Moim zdaniem super książka bardzo wciągająca myślę że każdemu się spodoba ! Czekam na następne książki ! Polecam kupić !

Bardzo fajna i wciągająca książka z niebanalnymi zwrotami akcji. Tak jak wszystkie książki tego autora jest po prostu świetna.

Viv i Noe byli kiedyś przyjaciółmi. Mama dziewczynki jest nianią chłopca, a ten z jej bliskiego kolegi stał się wrogiem numer jeden. Ich rozmowy zawsze kończą się kłótnią, często też rozbitym nosem. Noe jest egoistyczny, zapatrzony w siebie, pozuje na lepszego od innych. Viv nie może tego znieść. Aż nagle Noe znika, szuka go całe miasteczko. Dziewczynka, jak i wiele innych...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Viv razem z matką mieszka w posiadłości Belcombów. Noe, który jest ostatnim potomkiem lorda, zachowuje się tak jak na rozpuszczonego dziedzica przystało, Viv szczerze go nienawidzi, na każdym kroku dogryzają sobie. Nagle Noe znika, nie wiadomo, czy robi to na złość rodzinie, czy go ktoś porwał. Aresztują matkę Viv, jej mieszkanie przeszukują, czy miała ona coś wspólnego ze...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Morderstwo o zmierzchu" to już czwarty kryminał dla młodzieży
autorstwa Fleur Hitchcock, który przeczytałam.
Jest najlepszy!
Trzyma w napięciu.
Zaskakuje!

Narratorką i główną bohaterką jest Viv, czyli Vivienne Lin,
mieszkająca z mamą i psem na terenie olbrzymiej posiadłości Belcome'ów
Mama Viv jest opiekunką Noego - zadzierającego nosa spadkobiercy rodu Belcome'ów.
W...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna, trzymająca w napięciu książka. Jedyną rzeczą, która mnie zdziwiła, było to, że informacja kogo zamordowano ukazuje się na przed ostatniej stronie i to dosłownie. Nie polecam czytać o zmnierzchu.

Ta część nie odstaje od pozostałych autorstwa Fleur Hitchcock! Mega trzyma w napięciu!

Dyskusje

• 2019
  • Przeczytane w 2020
  • Przeczytane w 2019
  • 2019
  • Kryminały dla młodszych
  • Dla młodzieży :-)

Dodaj cytat z książki Morderstwo o zmierzchu