Przeklęte drzewo

Allison Rushby literatura młodzieżowa 304 str.
The Mulberry Tree

Porównaj ceny i

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Morwowe tajemnice

5 Link do recenzji

Książka, na którą trafiłam zupełnym przypadkiem, inaczej na pewno bym jej nie przeczytała. Okładka bardzo ładna, a książka wydaje mi się bardzo fajna. Nie wiem czy będąc dzieckiem, chciałam czytać takie powieści, ale teraz było to ciekawe doświadczenie. Autorka przekazuje dużo uniwersalnych wartości, takich jak wrażliwość, zrozumienie, nie postrzeganie "książki po...

Oj, dawno, dawno nie miałam w ręcach czegoś dla młodszych odbiorców. I jakże była to miła odmiana. Chyba znam powoli swój nowy kierunek czytania :)

Książka przyjemna. Na pewno dałabym ją swoim dzieciom, które póki co istnieją w mojej wyobraźni.
Format bardzo przyjazny, rozdziały w sam raz, wyraźna, większa czcionka i cudowna treść.
Jak teraz sobie pomyślę to nawet z morałem!

Polecam bardzo mocno tę książkę. Super ;****

Polecam gorąco. bardzo dobra pozycja dla nastoletnich czytelników. Jesteśmy bardzo zadowoleni ;*

Propozycja zdecydowanie dla młodszych czytelników z powodu naiwności i słodkiej prostoty opowieści.
Jest tajemnica, jest nastrój, którym z pewnością ulegną młodociani czytelnicy.
Mi, staruszce, gdzieś ten urok umknął jednak troszkę...

Polecam rodzinnemu czytaniu:)

Wow. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych książek jakie dotychczas czytałam. Z dreszczykiem, trzymająca w napięciu, PORUSZAJĄCA... Czego chcieć więcej? Sama na początku podchodziłam do niej sceptycznie. Myślałam , że ze względu na wiek bohaterki niektóre jej wypowiedzi lub przemyślenia będą podchodzić pod infantylne. Nic bardziej mylnego!...

Dyskusje

• 2019
  • 2020
  • E-booki
  • Dla dzieci
  • E-book

Dodaj cytat z książki Przeklęte drzewo