Charlotte i przyjaciółka od serca

Okładka książki Charlotte i przyjaciółka od serca
Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Charlotte (tom 6) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Charlotte (tom 6)
Durch dick und dünn
Media Rodzina
2019-02-15
2019-02-15
Miłosz Urban, Anna Urban
Anna Urban Miłosz Urban literatura niemiecka konie jazda konna

Doskonała książka! Bardzo bardzo polecam :)

Doskonała książka! Bardzo bardzo polecam :)

To już szósty tom z serii Charlotte! Mieszanka ciekawej, zabawnej i poważnej fabuły. Gdy zaczynasz ją czytać wkraczasz w wir akcji od której, się już nie możesz się oderwać, aż do końca tej książki!
Wszystkim, nie tylko koniarzom BARDZO POLECAM!

Wszystkim, nie tylko koniarzom BARDZO POLECAM!

Dodaj cytat z książki Charlotte i przyjaciółka od serca