Księżycowy czar

Okładka książki Księżycowy czar
Marah Woolf Wydawnictwo: IBIS Cykl: Saga Księżycowa (tom 2) Seria: Saga Księżycowa literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
2019-02-11
Anna Bień
ibis literatura młodzieżowa noc blask księżyc Emma i Calum

więcej Więcej

Moja ulubiona książka z następnymi częściami

KSIAZKOWA-PRZYSTAN.blogspot.com

Księżycowy czar to sequel historii Emmy i Caluma, którą przedstawiłam wam w kwietniu tego roku. Autorka zakończyła pierwszy tom, czyli Księżycowy blask w kluczowym i nieco dramatycznym momencie pozostawiając czytelnika w zawieszeniu. Losy bohaterów całkiem mnie zaintrygowały, więc chętnie sięgnęłam po kontynuację ich przygód.

Marah Woolf...

Księżycowy czar Marah Woolf to kontynuacja losów nastolatków, Emmy i Caluma.
Emma opłakuje stratę Caluma. Nie może się z tym pogodzić, życie straciło dla niej sens. Liczył się tylko on. Jednak wkrótce dowiaduje się , że chłopak żyje. Nie daje wiary tym informacjom, jej życie nabiera blasku i radości. Ale dziewczynie wciąż zagraża niebezpieczeństwo ze strony brata Caluma,...

• Chcę w prezencie
  • 2021
  • 2020
  • Fantastyka
  • 2019

Dodaj cytat z książki Księżycowy czar