Kup teraz - 10 ofert w cenie od 19.03 zł do 21.62 zł

Made in Abyss (tom 5)
komiksy
Tomasz Molski
manga kotori seinen

Moja przygoda z serią kończy się na tym tomie. Jej treść uważam za szkodliwą i zdecydowanie odradzam ją młodzieży. Tak naprawdę to nie polecam jej nikomu. Autor zbyt intensywnie krąży wokół tematu seksualności dzieci - nie robi tego w celach edukacyjnych. Świat przedstawiony nie jest wart zgłębiania w obliczu, obrzydliwych wręcz, wstawek golizny nieletnich.

Gdybym potrafił odstawić na bok te obrzydliwe ukryte pod obwolutą okładki to z pewnością, byłaby to jedna z moich ulubionych serii. Niestety nie potrafię, co w połączeniu ze zbytnią rozwlekłością dalszych tomów sprawiło, że odpuściłem. Może skończę serię, gdy ukaże się całość.

LEPIEJ, NIŻ MOŻNA BY SIĘ SPODZIEWAĆ

W czwartym tomie „Made in Abyss” bohaterowie zbliżyli się do celu tak bardzo, że myślałem, iż szybko dowiemy się wszystkiego. Nagle okazało się jednak, że na ich drodze czeka jeszcze wiele przeszkód, a jedna z nich zatrzyma ich na dłużej. Czyżby seria dotarła do przestojowego punktu, który ma za zadanie jedynie ją wydłużyć? Nawet jeśli...

• Manga
  • Mangi