Made in Abyss #6

2019-10-29
2019-10-29
Tomasz Molski
manga kotori seinen

Gdybym potrafił odstawić na bok te obrzydliwe ukryte pod obwolutą okładki to z pewnością, byłaby to jedna z moich ulubionych serii. Niestety nie potrafię, co w połączeniu ze zbytnią rozwlekłością dalszych tomów sprawiło, że odpuściłem. Może skończę serię, gdy ukaże się całość.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

OŁTARZ OSTATECZNEJ GRANICY

Szalona opowieść o podróży do wnętrza Ziemi trwa. Bohaterowie są coraz bliżej osiągniecia celu, odwrotu już nie ma, a zabawa ani na moment nie traci nic ze swej siły. Opowieść wciąga, tajemnice intrygują, klimat urzeka… I nawet jeśli zdarzają się tu jakieś minusy – a przecież żadne dzieło nie jęt od nich wolne – cała reszta, łącznie z niesamowitym ładunkiem emocjonalnym, rekompensuje dosłownie wszystko.

Wędrówka bohaterów trwa. Po walce z Bondrewdem, Riko, Reg i Nanachi kontynuują swoją wyprawę przez Piątą Warstwę Otchłani. W końcu docierają do jej najniższego obszaru – Ołtarza Ostatecznej Granicy. Przed nimi rozciąga się teraz dziwna błona. Co znajdą po jej przekroczeniu? I co czeka na nich w Szóstej Warstwie? Teraz nie ma już odwrotu, musza iść dalej, świadomi że ostatecznie spotka ich śmierć albo coś o wiele gorszego. Ale jednocześnie dochodzi do nieoczekiwanego spotkania. Co jednak z niego wyniknie?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/01/made-in-abyss-6-akihito-tsukushi.html

OŁTARZ OSTATECZNEJ GRANICY

Supeł tajemnic i uwikłań przeistacza się w iście gordyjski węzeł. A czeluść pochłania swoją siłą bardziej i bardziej ... aż ciekawość chce stać się mieczem aby rozwiązać wszystkie sekrety.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Mangi do kupienia
  • W mojej kolekcji

Akihito Tsukushi Made in Abyss #6 Zobacz więcej

Okładka książki Eskorta René Goscinny, Morris
Eskorta René Goscinny, Morr...
Okładka książki Thor 7 (1965). Jack Kirby, Stan Lee
Thor 7 (1965). Jack Kirby, Stan Le...
Okładka książki Szkoła latania. Kajko i Kokosz. Wydanie urodzinowe! Łukasz Auguścik, Piotr Bednarczyk, Krzysztof Budziejewski, Nikodem Cabala, Janusz Christa, Marta Falkowska, Mieczysław Fijał, Krzysztof Gawronkiewicz, Ernesto Gonzales, Rafał Gosieniecki, Jakub Grochola, Piotr Hołod, Tomasz Kaczkowski, Karol Kalinowski, Magdalena Kania, Zbigniew Kasprzak, Sławomir Kiełbus, Jakub Kijuc, Adam Kmiołek, Berenika Kołomycka, Krzysztof Kopeć, Andrzej Łaski, Tomasz Lew Leśniak, Jacek Michalski, Piotr Nowacki, Marek Oleksicki, Wojciech Olszówka (ilustrator), Tomasz Piorunowski, Hubert Ronek, Artur Ruducha, Norbert Rybarczyk, Tomasz Samojlik, Jacek Skrzydlewski, Wiesław Skupniewicz, Mateusz Skutnik, Michał Śledziński, Mikołaj Spionek, Agnieszka Surma, Przemysław Surma, Agnieszka Świętek, Urszula Szerszeń, Rafał Szłapa, Tomasz Tomaszewski, Przemysław Truściński, Krzysztof Trystuła, Marek Turek, Kajetan Wykurz, Zofia Żelazny
Szkoła latania... Łukasz Auguścik, Pi...