Made in Abyss #6

2019-10-29
2019-10-29
Tomasz Molski
manga kotori seinen

Gdybym potrafił odstawić na bok te obrzydliwe ukryte pod obwolutą okładki to z pewnością, byłaby to jedna z moich ulubionych serii. Niestety nie potrafię, co w połączeniu ze zbytnią rozwlekłością dalszych tomów sprawiło, że odpuściłem. Może skończę serię, gdy ukaże się całość.

OŁTARZ OSTATECZNEJ GRANICY

Szalona opowieść o podróży do wnętrza Ziemi trwa. Bohaterowie są coraz bliżej osiągniecia celu, odwrotu już nie ma, a zabawa ani na moment nie traci nic ze swej siły. Opowieść wciąga, tajemnice intrygują, klimat urzeka… I nawet jeśli zdarzają się tu jakieś minusy – a przecież żadne dzieło nie jęt od nich wolne – cała reszta, łącznie z niesamowitym ładunkiem emocjonalnym, rekompensuje dosłownie wszystko.

Wędrówka bohaterów trwa. Po walce z Bondrewdem, Riko, Reg i Nanachi kontynuują swoją wyprawę przez Piątą Warstwę Otchłani. W końcu docierają do jej najniższego obszaru – Ołtarza Ostatecznej Granicy. Przed nimi rozciąga się teraz dziwna błona. Co znajdą po jej przekroczeniu? I co czeka na nich w Szóstej Warstwie? Teraz nie ma już odwrotu, musza iść dalej, świadomi że ostatecznie spotka ich śmierć albo coś o wiele gorszego. Ale jednocześnie dochodzi do nieoczekiwanego spotkania. Co jednak z niego wyniknie?

Całość recenzji na moim blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/01/made-in-abyss-6-akihito-tsukushi.html

OŁTARZ OSTATECZNEJ GRANICY

Supeł tajemnic i uwikłań przeistacza się w iście gordyjski węzeł. A czeluść pochłania swoją siłą bardziej i bardziej ... aż ciekawość chce stać się mieczem aby rozwiązać wszystkie sekrety.

Dodaj cytat z książki Made in Abyss #6