Powstanie '18. Opowiadania Wielkopolan

Patronaty LC

Okładka książki Zagadki babci Sylwia Chutnik, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Grzegorz Kasdepke, Tomasz Samojlik, Zofia Stanecka, Marcin Szczygielski, Ewa Winnicka
Ocena 7,6
Zagadki babci Sylwia Chutnik, Rok...
Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 8 (56) / sierpień 2022 Sylwia Chutnik, Bernardine Evaristo, Katarzyna Kazimierowska, Iza Klementowska, Zuzanna Kowalczyk, Karolina Lewestam, Aleksandra Lipczak, Maciej Marcisz, Jarosław Mikołajewski, Redakcja magazynu Pismo, Beata Szady
Ocena 7,4
Pismo. Magazyn... Sylwia Chutnik, Ber...

Mogą Ciebie zainteresować

Książka jest zbiorem opowiadań, które łączymotyw przewodni: Powstanie Wielkopolskie 1918. Opowiadania są bardzo różne zarówno pod względem formy jak i gatunku. Mamy tu opowiadania obyczajowe, historie miłosne, science fiction, politycal fiction itd. Część dzieje się w roku 1918, część później a nawet w czasach współczesnych.
Warto poczytać o Powstaniu, pozycję można pobrać za darmo ze strony: https://kulturaupodstaw.pl/naczytnik-pobierz-i-czytaj/page/2/

Warto poczytać o Powstaniu, pozycję można pobrać...

Dodaj cytat z książki Powstanie '18. Opowiadania Wielkopolan