Mamy dla Mamy, tom I. Ciąża – jak się przygotować na życiową rewolucję?

Okładka książki Mamy dla Mamy, tom II. Macierzyństwo. Jak to się teraz robi? 1200 kobiet, Barbara Falenta
8,5
Mamy dla Mamy,... 1200 kobiet, Barbar...

Bardzo dziękuje za miłe słowa! 💖 jak na razie kończę tom I. Książka jest super, taka pomocna i czuje się jakbym czytała wypowiedzi bliskich mi babek. To moja pierwsza ciąża i muszę przyznać, ze wiele zagadnień było mi obce. Nigdy wcześniej mnie to nie dotyczyło i nie interesowało. A książka wszystko tak pięknie zilustrowała i wyjaśniła :) Dziękuje kobitki, że jesteście ! 🥰

Świetna robota!!!👌👌👌Książki są fantastyczne i polecam je każdej ciężarnej kobiecie :) oraz przyszłym tatusiom!! Pozdrawiam serdecznie 😚😊

Najlepsze kompendium wiedzy jakie trafiło w moje ręce. Polecam każdej przyszłej mamie z całego serducha 🤗

Ze wszystkich książek na temat ciąży i macierzyństwa, z którymi miałam styczność, ta pasuje mi najbardziej. Ogrom tematów opisanych krótko i konkretnie, dzięki czemu rodzic może zobaczyć, "z czym to się je" to całe rodzicielstwo. Rewelacyjna zarówno dla mamy, jak i taty!
Jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to drobne literówki i kilka powtórzeń w książce, co w sumie...

Dużo praktycznej wiedzy dostosowanej do naszych polskich realiów.
Niektóre treści jednak w książce pisane przez różne autorki nie są zgodne. Wręcz bardzo się różnią, więc nie wiadomo co w danym przypadku jest właściwe. Niektóre treści powtarzają się dwukrotnie.
Bardzo przeszkadzało mi w książce mnóstwo literówek jak i justowanie tekstu. Dla mnie skład graficzny to porażka.

Książka Mamy dla mamy tom I - ciąża jak przygotować się na życiową rewolucje? - oceniam 10/10 dlaczego?

Jest to moja druga już ciąża i tym razem sięgnęłam po książkę, aby troszkę się wyedukować. Mimo sporego doświadczenia z dziećmi, książka bardzo przydatna i pomocna. Nie jest oklepana i to duży plus.

Po przeczytaniu I tomu, żałuję, że nie kupiliśmy jej wcześniej, a...

Ta książka jest genialna! Pamiętam jak przed zakupem tej książki przeczytałam gdzieś zdanie: "Jeśli masz przeczytać jedną książkę o ciąży/macierzyństwie, przeczytaj tę" - w pewłni się z nim zgadzam. To wiedza w pigułce - ponad 200 rozdziałów na przeróżne tematy, z których o wielu bym nie pomyślała. Napisane jasno, zrozumiale i rzetelnie!
Czy jest to idealna książka? Nie,...

Do tej książki (zarówno cz. I jak i II) będę zdecydowanie często wracać! Ilość praktycznych rad, uporządkowane treści, przedstawienie różnych punktów widzenia, ale nie narzucanie niczego (nawet w temacie szczepień, chociaż jest jasna informacja, że za nieszczepienie dziecka są konsekwencje prawne) czyni ją zdecydowanie najbardziej wartościową pozycją dotyczącą ciąży i...

Książka, która dużo mi w głowie rozjaśniła i pomogła trochę się odnaleźć w tym ciążowo-macierzyńskim świecie. Książka, dzięki której chyba przestałam się bać :)
Ponad 300 stron pełnych tekstu, porad i wyjaśnień, co z czym się je. Napisana przez inne mamy, które doskonale wiedzą, jak to było na początku - wszystko podane w pigułce dla przyszłej mamy w taki sposób, by nie...

Tak jak nie lubię poradników, to ten przeczytałam jednym tchem i jestem totalnie zachwycona ! Książka napisana bardzo prostym językiem przez co świetnie się ją czyta. Polecam z całego serducha ♥️

Dyskusje

• 2020