Czas przeszły

Lee Child Wydawnictwo: Albatros Cykl: Jack Reacher (tom 23) kryminał, sensacja, thriller
Past Tense
Jack Reacher (tom 23)
kryminał, sensacja, thriller
Jan Kraśko
jack reacher lee child sensacja

Reacher jak zawsze nie do zdarcia, silny, inteligentny i nie ma na niego mocnych, niezależnie od tego ilu naraz próbuje go zaatakować. Dwa wątki, jeden związany z rodziną głównego bohatera, drugi z parą obcokrajowców, którzy zjawiają się w złym miejscu i czasie. Wątek z motelem nieco przewidywalny, ale jak zawsze czyta się szybko i przyjemnie. Nie ma zaskoczenia, ale nie ma...

rearcher jak zwykle" przypadkiem "trafia do miasteczka gdzie urodził się jego ojciec.dwie trzecie książki to poszukiwania śladów przodków ,bez większej sensacji .jest drugi wątek pary kanadyjczyków którzy trafiają do dziwnego motelu i tu się robi ciekawie i koniec książki.czytałam lepsze tego autora.

Naprawdę lubię cykl o Jacku Reacherze. Nie jest to jakaś wielka literatura ale są to książki lekkie i przyjemne z wyrazistym bohaterem. Po przeczytanej ostatnio ciężkiej książce miałem ochotę właśnie na coś lekkiego i przyjemnego. Wpisałem w google TOP 10 jack reacher books i wyskoczył "Czas Przeszły" na miejscu 10. Okay, nowa, nie czytałem, chętnie spróbuję.
Początek jest...

Pomimo, iż bardzo cenię sobie notkę o Reacherze na początku książki, to chyba mamy tam błąd. Na końcu jest linijka czego nie ma: prawa jazdy, dokumentu ze zdjęciem, osób na utrzymaniu. Przy okazji powieści „Sprawa osobista” Reacher lecąc do Europy musiał otrzymać nowy paszport. Ale rozumiem, że przez długi czas tak było.

Akcja zaczyna się bardzo wolno. W „Nocnej rundzie”...

Jest to moja pierwsza książka z cyklu historii o Jacku Reacherze. Bohater przypomina filmowego Rambo, ale właśnie tego należy oczekiwać po tej historii. Łatwa i przyjemna lektura, a sama fabuła ma swoje bardzo dobre momenty.

O książkach z Jackiem Reacherem pisałam już wielokrotnie, chociażby tutaj. Seria z Reacherem jest wyśmienita, gdy czytelnik chce się oderwać od rzeczywistości i odpocząć, a ten tom jest niewątpliwie jednym z lepszych. Tak jak po Joannę Chmielewską warto jest sięgnąć, gdy chce się poprawić humor, tak Lee Child jest wręcz idealny do tego, aby nabrać energii, siły wewnętrznej...

Jak to u Lee Childa szybko, łatwo,niezawsze przyjemnie,ale napewno sprawiedliwie.To rodzaj literatury w podróży kiedy chcemy czymś zająć czas a lubimy czytać.Wartka akcja przewrotna intryga.Lubię serie z Jackiem Reacherem i polecam.

Wpadł mi w ręce któryś tam z rzędu tom o Reacherze. Nie czytałam poprzednich, ale to niespecjalnie przeszkadza w lekturze. Dowiedziałam się o nim tyle, że lubi wędrować, nie ma stałego miejsca zamieszkania, ma coś w rodzaju szóstego zmysłu i jest aż za bardzo skuteczny, jeśli chodzi o eliminowanie przeciwników. Autor zrobił z niego postać na miarę Rambo, aczkolwiek i to w...

to pierwsza książka, którą przeczytałam z tym bohaterem a na pewno będę chciała przeczytać inne pozycje z Cyklu: Jack Reacher . dobra sensacja.

Jedna z mniej wciągających pozycji z serii z Jackiem Reacherem, ale nadal całkiem przyzwoita książka sensacyjna. Czyta się dobrze, o ile nie oczekujemy nie wiadomo jakich fajerwerków.

Dyskusje

• 2019