Czas przeszły

Lee Child Wydawnictwo: Albatros Cykl: Jack Reacher (tom 23) kryminał, sensacja, thriller
Past Tense
Jack Reacher (tom 23)
kryminał, sensacja, thriller
Jan Kraśko
jack reacher lee child sensacja

Jest to moja pierwsza książka z cyklu historii o Jacku Reacherze. Bohater przypomina filmowego Rambo, ale właśnie tego należy oczekiwać po tej historii. Łatwa i przyjemna lektura, a sama fabuła ma swoje bardzo dobre momenty.

O książkach z Jackiem Reacherem pisałam już wielokrotnie, chociażby tutaj. Seria z Reacherem jest wyśmienita, gdy czytelnik chce się oderwać od rzeczywistości i odpocząć, a ten tom jest niewątpliwie jednym z lepszych. Tak jak po Joannę Chmielewską warto jest sięgnąć, gdy chce się poprawić humor, tak Lee Child jest wręcz idealny do tego, aby nabrać energii, siły wewnętrznej...

Jak to u Lee Childa szybko, łatwo,niezawsze przyjemnie,ale napewno sprawiedliwie.To rodzaj literatury w podróży kiedy chcemy czymś zająć czas a lubimy czytać.Wartka akcja przewrotna intryga.Lubię serie z Jackiem Reacherem i polecam.

Wpadł mi w ręce któryś tam z rzędu tom o Reacherze. Nie czytałam poprzednich, ale to niespecjalnie przeszkadza w lekturze. Dowiedziałam się o nim tyle, że lubi wędrować, nie ma stałego miejsca zamieszkania, ma coś w rodzaju szóstego zmysłu i jest aż za bardzo skuteczny, jeśli chodzi o eliminowanie przeciwników. Autor zrobił z niego postać na miarę Rambo, aczkolwiek i to w...

to pierwsza książka, którą przeczytałam z tym bohaterem a na pewno będę chciała przeczytać inne pozycje z Cyklu: Jack Reacher . dobra sensacja.

Jedna z mniej wciągających pozycji z serii z Jackiem Reacherem, ale nadal całkiem przyzwoita książka sensacyjna. Czyta się dobrze, o ile nie oczekujemy nie wiadomo jakich fajerwerków.

To chyba trochę niesprawiedliwe, ale nie mam pomysłu jak się z tym uporać. Chodzi o ocenę, którą wystawiam większości książek Lee Childa. Gdybym był jego nauczycielem, to pewnie chłop zżymałby się na mnie i skarżył się rodzicom, że się na niego uwziąłem, a jest wręcz przeciwnie.
Nie marudzę nad prostotą, nie narzekam na przewidywalność, nie nudzę się, pochłaniam opowieść w...

Dobry , przyjemny kryminał .
Nie jest zaskakujący. Nie jest odkrywczy. Jest przyjemny, przyjemnie napisany. Przyjemne to słowo klucz.
Główny bohater jest połączeniem super mena i Chucka Norrisa .... Tylko jest przystojniejszy i bardziej męski ... No , jest jaki jest. Da się go lubić:)
Kończąc książkę odczucia mamy - PRZYJEMNE:)

Child już całkowicie postawił na pastisz – Reacher jest jak Chuck Norris i to nie ten prawdziwy, a ten z dowcipów. Najzabawniej wychodzą Childowi opisy bijatyk. Wyobraźcie sobie – skupić się, kurde! – Reacher wie, że przeciwnik zaraz uderzy. I co robi nasz mistrz walk, dedukcji i w ogóle wszystkiego? W tym ułamku sekundy przeprowadza głęboką analizę: zaczyna od tego, gdzie...

Książka jak zawsze dobra. Akcja w lesie przypomina mi dawno oglądany film : Gra o przeżycie 94r.

Dyskusje

• 2019