Jadwiga Andrzejewska na scenie i ekranie

Roman Włodek Wydawnictwo: Instytut Historii PAN, Księgarnia Akademicka teatr
Instytut Historii PAN, Księgarnia Akademicka
Jadwiga Andrzejewska Polskie aktorki Polskie aktorki kinowe Polskie aktorki teatralne Teatr polski Kino polskie
teatr
2018-09-26

Okładka książki 1918 - kino polskie wobec odzyskania niepodległości Marcin Adamczak, Karina Banaszkiewicz, Mariusz Guzek, Małgorzata Hendrykowska, Krzysztof Kornacki, Piotr Kurpiewski, Daria Mazur, Michał Pieńkowski, Grzegorz Rogowski, Roman Włodek, Jakub Zajdel, Piotr Zwierzchowski
0,0
1918 - kino po... Marcin Adamczak, Ka...