Dom cudzych marzeń

The Little House
kryminał, sensacja, thriller
2018-09-19
Urszula Gardner

Takiej Philippy jeszcze nie znałam... genialna książka! Mnie poruszała w trakcie czytania, płakałam, byłam wściekła, budziła we mnie mocne emocje... i to zakończenie! Polecam! I mam nadzieję na więcej takich książek :)

Dobra książka,trochę jak dla mnie się ciągnęła ale zaliczam do udanych.Zaskakujace zakończenie, tego się nie spodziewałam.Polecam

Kocham tworczosc Philippy miloscia namietna I goraca I mam nadzieje ze zwiekszy tepo wydawania swoich ksiazek przynajmniej do poziomu Pana Mroza. U mine kazda a jej powiesci ma 10!

Philippa Gregory jest znana czytelnikom z powieści historycznych jednak tu muszę przyznać, że mimo szczerych chęci nie przebrnęłam przez opasłe tomiszcza jej książek 🤷🏼 Inaczej jednak jest z tą książką. Żałuję, że jest to chyba jedyny thriller jaki wyszedł spod pióra Philippy Gregory bo jest on niewiarygodnie dobry. Autorka nie próżnuje i od samego początku przedstawia...

Zupełnie inna od wszystkich historycznych książek Philippy Gregory, a jednocześnie trochę podobna, gdyż główną bohaterką jest kobieta, która szuka swojej drogi w życiu. Niepokojąco wciągająca z przewrotnym zakończeniem.

75% tej książki jest po prostu słaba. Ludzie, naprawdę was to coś "wbija w fotel"?! W skrócie: ta książka to nie thriller jak piszą wydawcy. To horror ...czytelnika. Przykład grafomaństwa w czystej postaci.
Główna bohaterka jest cielęciem bez wyrazu a zdarzenia są niewiarygodne i od początku przewidywalne.
Naprawdę? Kogoś zaskoczył fakt, że seks bez zabezpieczenia i ......

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka wciągająca, wywołująca sporo emocji od irytacji po wściekłość na bohaterów szczególnie kobiety. Przeczytana bardzo szybko bo nie mogłam doczekać się jak ta historia się skończy. Polecam

Super książka!!!

Bohaterka trochę irytująca przez swoje potulne zachowanie wobec teściów i męża.
Jednak zakończenie książki zaskakujące.
Polecam

To na prawdę dobra książka. Świetnie napisana, trzymająca w napięciu, gdzie sieć coraz bardziej zaciska się wokół ofiary. W bardzo subtelny sposób, delikatnie, pod płaszczykiem troski i obawy, rodzice męża Ruth, czyli jej teściowie :), krok po kroku uzyskują to, na czym i zależy. Jednak nie wszystko jest takie oczywiste i co najlepsze w tej książce, zakończenie nie będzie...

• Chcę w prezencie
  • 2019
  • 2012
  • 2014
  • 2013
  • Philippa Gregory

Dodaj cytat z książki Dom cudzych marzeń

Video

Video