Royally Yours

Okładka książki Royally Yours Emma Chase
Okładka książki Royally Yours
Emma Chase Wydawnictwo: Emma Chase, LLC Cykl: Royally (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Royally (tom 4)
Emma Chase, LLC
2018-10-30
2018-10-30

[...]
​​Każda legenda zaczyna się od historii. Każda dynastia ma swój początek.
[...]
– Dobrze się bawisz, kochanie? - moja mama pyta.
Wygląda dziś jak klejnot. Jej suknia jest z czerwonego aksamitu, a jej ciemne włosy przypinane są mrugającymi rubinami.
- Tak, dobrze się bawię.
W ten sam sposób jajko Fabergé musi się cieszyć, gdy jest podziwiane, w strzeżonej szklanej gablocie muzealnej
[...]
- Zawsze z tobą będę. Śluby były błędne. Kiedy nadejdzie śmierć, może mieć moje ciało. . . ale moja dusza zostanie z tobą, przysięgam. Nigdy się nie zgubisz.

𝗞𝗥𝗢́𝗟𝗘𝗪𝗦𝗞𝗜 𝗥𝗢𝗠𝗔𝗡𝗦 !
Nie spodziewałam się, że ta historia będzie tak głęboko emocjonalna, chociaż w innych książkach dostaliśmy trochę historii Lenory. "Royally Yours" to absolutnie romantyczna bajka, która potrafiła mnie rozśmieszyć i wzruszyć jednocześnie.
ᘜOᖇĄᙅO ᑭOᒪᙓᙅᗩᙏ ᙅᗩŁĄ SᙓᖇIĘ ᖇOYᗩᒪᒪY !

[...]
​​Każda legenda zaczyna się od historii. Każda dynastia ma swój początek.
[...]
– Dobrze się bawisz, kochanie? - moja mama pyta.
- Tak, dobrze się bawię.

Początkowo strasznie bałam się tej książki i odłożyłam ją na sam koniec. Szczerze powiedziawszy nawet po przeczytaniu ostatniego tomu (no dobra przedostatniego bo tej nie liczyłam) z tej serii miałam obawy by po nią sięgnąć. Bo cóż ciekawego i ekscytującego może się zdarzyć w życiu księżniczki, a później królowej Lenory? Prosta odpowiedź: nic.......Oj jakże się myliłam. To najcudowniejsza, najwspanialsza i najlepiej napisana część sagi.

W rodzinie królewskiej każda śmierć jest nowym początkiem. "The King is dead. Long live the Queen". Leonora wiedziała, że ten dzień kiedyś nadejdzie, nie spodziewała się jednak, że nastąpi tak szybko. Choć do panowania przygotowywała się całe życie nawet nie podejrzewała, że pierwszym zadaniem po koronacji okaże się znalezienie męża. Jedynym słusznym wyborem okazał się Thomas, jej jedynym prawdziwy przyjaciel. Los jednak chciał inaczej. W niespodziewanych okolicznościach Lenora zostaje wkręcona w aranżowane małżeństwo z Edwardem - bratem Thomasa. Czy małżeństwo z wolnym duchem którym jest Edward może się udać? Czy pomiędzy nawałem pracy związanym z byciem królowa będzie miała czas na bycie szczęśliwą?

Wzruszająca, pełna miłości i troski. Chwyta za serce.

Z ogromną chęcią przeczytałabym tą książkę w wersji polskiej. Z tego co się orientowałam nie ma jej nawet w planach wydawniczych. Wielka szkoda :(

• Brak tłumaczenia
  • Po angielsku
  • Tłumaczenia
  • Kolejne części na razie po angielsku
  • Po królewsku ♕