Bez wzajemności

Okładka książki Nowa Fantastyka 429 (06/2018) Tadeusz Michrowski, Igor Myszkiewicz, Redakcja miesięcznika Fantastyka, Barbara Szeląg, Peter Watts
Ocena 7,2
Nowa Fantastyk... Tadeusz Michrowski,...
Okładka książki Wiedźmin. Szpony i kły Nadia Gasik, Katarzyna Gielicz, Przemysław Gul, Piotr Jedliński, Sobiesław Kolanowski, Beatrycze Nowicka, Andrzej W. Sawicki, Michał Smyk, Barbara Szeląg, Jacek Wróbel, Tomasz Zliczewski
Ocena 6,8
Wiedźmin. Szpo... Nadia Gasik, Katarz...

Bardzo dobre opowiadanie, w doskonałej interpretacji Joanny Osydy. Tym razem bez Geralta, bohaterem jest Jaskier - poznajemy jego pełne imię:) Historia ilustruje sentencję "Serce nie sługa", czyli opowiada o miłości bez wzajemności... Jednym z bohaterów jest Kraken.

Jaskier powraca.

Jaskier powraca.

Dodaj cytat z książki Bez wzajemności