Przedziwny sekret Różańca Świętego wraz z Metodami odmawiania Różańca

św. Ludwik Maria Grignion de Montfort Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC religia
Agnieszka Kuryś
Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
różaniec modlitewnik katolicyzm
religia
Agnieszka Kuryś
różaniec modlitewnik katolicyzm

Książa ta, to praktyczny i teoretyczny poradnik jak odmawiać różaniec. Prosta i zrozumiała, a jakże ciężko zamienić to w praktykę.

• 2019
  • Maryja
  • Wiara, duchowość, religia
  • Inne wydanie
  • Duchowość szeroko pojęta
więcej mniej

św. Ludwik Maria Grignion de Montfort Przedziwny sekret różańca świętego Zobacz więcej