Jego miłość Cię uleczy. Chrześcijanin w czasach ostatecznych

Okładka książki Jego miłość Cię uleczy. Chrześcijanin w czasach ostatecznych Dominik Chmielewski SDB
Okładka książki Jego miłość Cię uleczy. Chrześcijanin w czasach ostatecznych
Dominik Chmielewski SDB Wydawnictwo: Esprit religia
religia
Esprit
2017-06-06
2016-11-01

Nie wiem nawet jak opisać ta książkę słowami,myślałam że to będzie zwykła nudna ksiazka na temat Jezusa,ale to co przeczytałam przeszło moje oczekiwania,książka przepiekna ,napisana prostym językiem,w trakcie jej czytania zaczęły przypominać mi sie wszystkie grzechy z całego mojego życia, z których wcześniej się nie spowiadałam i nie miałam o nich pojęcia. Przystąpiłam do spowiedzi generalnej, cała kartka A4 zapisana drobnym maczkiem ,byłam w szoku ze można mieć tyle grzechów a o nich nie wiedzieć, ta książka zrobiła coś wspaniałego z moim sercem,mój chłopak właśnie ja czyta i jest zachwycony....

Czyta się jednym tchem. Na końcu zawarte modlitwy o uwolnienie. Polecam!!!

Czyta się jednym tchem. Na końcu zawarte modlitwy o uwolnienie. Polecam!!!

To dobra książka.

Mam tylko wątpliwości co do umieszczonego jako dodatek tekstu ks. G. Amortha.

To dobra książka.

Mam tylko wątpliwości co do umieszczonego jako dodatek tekstu ks. G. Amortha.

Nie ze wszystkim się zgadzam, nie mniej jednak warto było poznać parę
nowych perspektyw patrzenia na świat.
Czasami odnosiłam wrażenie że autor pisze chaotycznie, nie będąc pewnym jak poprawnie nazwać coś co myśli.

Nie ze wszystkim się zgadzam, nie mniej jednak warto było poznać parę
nowych perspektyw patrzenia na świat.

Uważam, że tę pozycję, jak każdą książkę religijną, nie należy ocenić z poziomu wartości literackich, a jedynie jako służącą pogłębianiu, rozwijaniu, wiary.
"Jego miłość Cię uleczy" zwraca uwagę na grzech i jego rodzaje, jego konsekwencje, spustoszenie w życiu człowieka, na działanie diabelskich mocy w przestrzeni, w której żyjemy. Ksiądz przytacza przykłady opętania przez złe duchy i ich wyjście z człowieka podczas Mszy św. o uzdrowienie.
Dość interesujące i ważne są informacje o relacjach w małżeństwie, konsekwencje zranień, sile wspólnej modlitwy, o tym jak powinno odbywać się wzajemne przebaczenie, o tym jak ważna przed Bogiem jest relacja małżeńska.
Jak dla mnie ważna, odkrywcza jest wiedza, o tym, że niedocenianie siebie samego, pesymizm, wręcz poniżanie siebie przed samym sobą jest działaniem diabła w naszym życiu, umniejszaniem Bożej miłości.
Polecam.

• Religia
  • Przeczytane w 2018
  • Idealna na prezent
  • Przeczytam 100 książek w 2018 roku
  • 2015-2018
  • Druk
  • Religia/O Kościele/Nauczanie Kościoła

Dodaj cytat z książki Jego miłość Cię uleczy. Chrześcijanin w czasach ostatecznych