The servants of twilight

Okładka książki The servants of twilight Dean Koontz
Okładka książki The servants of twilight
Dean Koontz Wydawnictwo: Pocket Books fantasy, science fiction
Pocket Books
1984-01-01
1984-01-01

Okładka książki Miasto nocy Ed Gorman, Dean Koontz
Miasto nocy Ed Gorman, Dean Koo...
Okładka książki Odd Thomas. Diabelski pakt Queenie Chan, Dean Koontz
Odd Thomas. Di... Queenie Chan, Dean ...
Okładka książki Dom. Droga ucieczki jest w Tobie Ted Dekker, Frank E. Peretti
Dom. Droga uci... Ted Dekker, Frank E...

Dynamiczna akcja, trzyma w napięciu, ale... końcowa akcja z nietoperzami - mało wiarygodna :). W tym się zawiodłam co do tej książki.

Koontz jakiego lubię . Sensacja , dreszczowiec , trochę horror . Młoda kobieta staje do walki z sektą oraz jej charyzmatyczną przywódczynią . W obronie sześcioletniego syna jest w stanie zabić . Dynamiczna akcja nie pozwala nam się nudzić do końca . Finał niezwykle zaskakujący

Początek rewelacyjny, od pierwszej strony czułem, że "to jest własnie to". W dalszej części książki przekonałem się jednak, że był to przedwczesny optymizm.

Christine pewnego dnia ze swoim 6 letnim synem na parkingu przed centrum handlowym zostaje zaczepiona przez oblakana staruszke ktora wydaje wyrok smierci na chlopca. Od tej pory w ich zyciu zaczynaja sie dziac straszne rzeczy . Policja nie jest w stanie im pomoc wiec Christine zwraca sie o pomoc do prywatnego dedektywa ktory to rozwiaze ta straszna zagadke. Ksiazka trzyma w napieciu do konca.

Ciężko mi oceniać książki Pana Koontza, gdyż, praktycznie wychowałam sie na jego powieściach , i od niego zaczęłam przygodę z tym gatunkiem literackim.
Początek bardzo dobry wciąga, troszkę dłuży się czas ucieczki bohaterów , przed prześladowcami szaloną kobieta i jej wyznawcami, właśnie nawiedzona , chorą psychicznie , czy jednak nie? Kim tak na prawdę jest mały chłopiec?, jeśli nawet Ci, którzy go kochają maja chwile wątpliwości , na to pytanie musi sobie odpowiedzieć czytelnik sam . Autor potrafi zasiać ziarenko niepewności w umysłach czytelników i za to lubię Dean R. Koontza.
Polecam :)

Bardzo fajny dreszczowiec. Dla fanów autora i gatunku.

Bardzo fajny dreszczowiec. Dla fanów autora i gatunku.

Partacki wręcz finał psuje wszystko, co mogłoby być w tej książce godne polecenia.

Che więcej takich książek !

Che więcej takich książek !

Trochę w pewnym momencie zaczyna się dłużyć, ale ogólnie bardzo dobra książka. Sporo akcji i bardzo dobra końcówka.

2003

2003

• Dean Koontz
  • Horror
  • Koontz
  • Koontz Dean R.
  • Dawno temu

Dodaj cytat z książki The servants of twilight