Escape Journey #2

Tanaka Ogeretsu Wydawnictwo: Kotori Cykl: Escape Journey (tom 2) Seria: Boys Love komiksy
エスケープジャーニー Escape Journey
komiksy
Tomasz Molski
Boys Love
manga yaoi dramat romans

Ładna kreska, ciekawa historia. Trochę dramatu, sporo romansu. Niczego więcej mi nie potrzeba.

Na półkach: , , , ,

Pojawia się kolejny skrzywdzony przystojniak, Nao się miota i jego facet też. Wybory mistera i... I wszystko, podręcznikowo, wychodzi na jaw. Nah, nie porywa ten tom.

O dziwo najdłuższy tom z serii, co mnie w sumie bardzo zdziwiło. Po zakończeniu pierwszego tomu, jak już się wszystko pięknie poukładało po kłótniach i kochaniach, nawet był "end". Niespodzianka, jest jeszcze drugi tom, mało tego nawet trzeci. I się tak głowię i zastanawiam, czego jeszcze nie było, o czym można by rysować?... Zdrady..

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje

• Manga