Złamane skrzydła #4

Okładka książki Złamane skrzydła #4
Kou Yoneda Wydawnictwo: Kotori Cykl: Złamane skrzydła (tom 4) Seria: Boys Love komiksy
komiksy
Złamane skrzydła (tom 4)
Boys Love
囀る鳥は羽ばたかない (Saezuru Tori wa Habatakanai)
Kotori
2017-12-20
2017-12-20
Anna Piechowiak
manga yaoi akcja dramat mafia okruchy życia kotori

Zdecydowanie najlepszy tom. W końcu dzieje się w nim to na co czekałam przez trzy poprzednie części. Zakończenie sprawia, że szybko chciałabym przeczytać co stanie się dalej, chociaż mam wrażenie, że nie do końca stanie się to co bym chciała, żeby się stało.

Na półkach: , , , ,

CYKL: "ZŁAMANE SKRZYDŁA" (TOM 4)

Porwanie, pościg, strzelaniny... Sporo akcji jak na jeden tom. I to duży plus tego wydania. Pojawił się oczywiście temat seksu, aczkolwiek nie zdominował całości. Przeciwnie: przedstawiony jest z wyważeniem i - podobnie jak w tomie trzecim - nie są to głupawe, naiwne sytuacje. Tutaj również nie ma tego, co występowało w pierwszych dwóch tomach: że niemal wszystko kojarzyło się, bądź sprowadzało się do seksu. Plus za całkiem niezłe zakończenie tomu.

Czwarty tom jest tak samo (jeśli nie bardziej) dynamiczny jak tom trzeci. Oceniam jako dobry.

Opinia opublikowana na moim blogu:

CYKL: "ZŁAMANE SKRZYDŁA" (TOM 4)

Autorka wiedziała jak ten tom epicko zakończyć 😉

Autorka wiedziała jak ten tom epicko zakończyć 😉

Bardzo obiecująco się kończy ;-)

Bardzo obiecująco się kończy ;-)

Zakończyć w takim momencie.
I to nie wszystko.
Czekać na kolejny tom latami.
O borze szumiący.

Zakończyć w takim momencie.
I to nie wszystko.
Czekać na kolejny tom latami.
O borze szumiący.

Dodaj cytat z książki Złamane skrzydła #4