Deadlock #2

Okładka książki Deadlock #2 Saki Aida, Yuu Takashina
Okładka książki Deadlock #2
Saki AidaYuu Takashina Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Deadlock (tom 2) Seria: Boys Love (Studio JG) komiksy
komiksy
2018-03-06
Dariusz Latoś
manga yaoi kryminał

Okładka książki Deadlock #4 Saki Aida, Yuu Takashina
Deadlock #4 Saki Aida, Yuu Taka...
Okładka książki Deadlock #3 Saki Aida, Yuu Takashina
Deadlock #3 Saki Aida, Yuu Taka...
Okładka książki Deadlock #1 Saki Aida, Yuu Takashina
Deadlock #1 Saki Aida, Yuu Taka...
Okładka książki Aiso Tsukashi Saki Aida, Yugi Yamada
Aiso Tsukashi Saki Aida, Yugi Yam...

2084

To urocze jak Dick zajal sie Yuuto w chorobie ;3 Jednak ta koncowka bardzo brutalna..... dobrze, ze ta scena nie byla pokazana w zboczony sposob bo by to troche popsulo cala akcje ;p W ogole brutalniejsze sceny sa tylko zaznaczone a nie rysowane na ostro i dobrze ^.^ Manga w typowo wieziennych klimatach z dobra fabula. Kreska rowniez super, tla by tylko rozpraszaly wiec takie moga zostac ;) Mam nadzieje, ze pozostale tomy utrzymaja ten poziom.

1969

Trochę brutalna ta część, ale pewnie ważna dla fabuły. Bardzo mi się podoba to, że autorka nie lubuje się w szczegółach anatomicznych, więc drastyczne momenty są tylko lekko zaznaczone a nie narysowane. Słodkie chwile sam na sam, kiedy jeden bohater opiekuje się drugim mimo lekkiego przesłodzenia były urocze i bardzo mi się podobały.
Bardzo przyzwoicie wydane, pierwsza strona jest kolorowa.
Uważam, że warto zobaczyć, warto przeczytać i poczekać na kontynuację.

Bardzo przyzwoicie wydane, pierwsza...

2086

Coraz ciekawsza akcja. Wciąż znakomita kreska.

Coraz ciekawsza akcja. Wciąż znakomita kreska.

Kolejny bardzo dobry tom. Bardzo żałuję, że nie ma kolejnych. Nie wiem, czy to autorka zrezygnowała, czy była jakaś inna przyczyna. Tym bardziej że ta część kończy się w takim momencie. Może wydawnictwo wyda kiedyś nowelkę?

W końcu akcja się zagęściła na tyle, że lepiej się czyta.
Postacie też zaczęły być bardziej wyraziste. Jednak nadal pozostaje wielki niedosyt, gdyż wszystko jest jakieś płytkie.

W końcu akcja się zagęściła na tyle, że lepiej się czyta.

• Manga
  • Mangi