Kierunkowskaz – włączyć czy nie?

Daniel Żukowski Wydawnictwo: Psychoskok poradniki
9788381192507
Psychoskok
Kierunkowskaz Daniel Żukowski poradnik auta jazda samochodem
poradniki
9788381192507
Kierunkowskaz Daniel Żukowski poradnik auta jazda samochodem

Mało kto wie, że zanim wymyślono kierunkowskazy, kierowcy sygnalizowali zamiar zmiany kierunku jazdy ręką, dokładnie tak samo, jak czynią to dzisiaj rowerzyści. Dziewięćdziesiąt lat temu wymyślono „chorągiewki”, jak nazywano je wtedy w Polsce, które miały postać unoszonego ramienia ze światełkiem odblaskowym lub lampką. Używane do dzisiaj kierunkowskazy migowe weszły do...

• Świetne poradniki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kierunkowskaz – włączyć czy nie?