How To Get Rich

angielski
Ebury Press
biznes, finanse
angielski

Ta książka to droga Felixa Dennisa do sukcesu i zbudowania olbrzymiego majątku. Nie jest to jednak motywacyjna historia o tym, że każdy może wszystko, raczej brutalne zderzenie z rzeczywistością.

Można by wręcz powiedzieć, że początkowo sam autor wręcz zniechęca do drogi bogactwa. Kluczowe pytanie brzmi ile jesteś w stanie poświęcić, żeby stać się naprawdę bogatym? Jesteś...

Bardzo polecam.

to dobra ksiazka, w zasadzie jedna z lepszych.
wysoka nota takze za ladne (angielskie) wydanie w twardej oprawie.

Wszystko rozbija się o dwa aspekty:
- Jak bardzo chcesz to robić?
- Ile razy jesteś gotowy upaść?

Najłatwiej zarobić w nowych i dynamicznie rozwijających się branżach. Stare i dojrzałe branże są bardziej nakierunkowane na spokojny wzrost i rozwój (co trwa latami)

Trzeba się odciąć na jakiś czas od wszystkiego żeby stać się bogatym. Od bliskich, od rodziny, od pracy na...

nic a nic do mnie nie trafiła

• Business
  • Biznes