Jake Bernstein Wydawnictwo: Henry Holt and Co. biznes, finanse
Panama papers
biznes, finanse
angielski
Panama papers

"The difference between tax avoidance and tax evasion, it has been said, “is the thickness of a prison wall.”" Temat w publicznej debacie pominięty. Żeby przesadnie nie drażnić bidoków vel lewicy książka nie doczekała się polskiego przekładu. Praktyka avoidance / evasion na tyle powszechna że jeśli nie stosujesz w życiu codziennym jesteś albo zbyt biedny albo głupi.

Dodaj cytat z książki SECRECY WORLD