Leadership Team Coaching in Practice: Developing High-performing Teams

Okładka książki Leadership Team Coaching in Practice: Developing High-performing Teams
Peter Hawkins Wydawnictwo: Kogan Page biznes, finanse
biznes, finanse
Kogan Page
2014-10-28
Data 1. wydania:
2014-10-28
angielski

Okładka książki New Worlds Science Fiction, #63 (09/1957) Kenneth Bulmer, John Carnell, A. Bertram Chandler, Peter Hawkins, Ernest Rayer James, Dan Morgan, John Newman
Ocena 0,0
New Worlds Sci... Kenneth Bulmer, Joh...